Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Mistrovství republiky: první den a hned dvě překvapení

  • Napsal Antonín Vavrda

Masorčian slaví, Velký smutní / zdroj foto: Stanislav ŠkodaMasorčian slaví, Velký smutní / zdroj foto: Stanislav ŠkodaRAKOVNÍK – Do Sportovní haly v Rakovníku dnes a v dalších dvou dnech směřují zraky všech fanoušků amatérského boxu. Aby ne, když se tady koná vrchol sezóny – domácí šampionát. My vám nyní nabízíme kompletní výsledky z prvního dne otevřeného mistrovství ČR.

Zápasy jsou řazeny chronologicky za sebou, zvýrazněný boxer vítězem, následuje celkový poměr bodů, poté bodové hodnocení jednotlivých kol.

DRUHÝ DEN ŠAMPIONÁTU POKRAČUJE V SOBOTU 8. PROSINCE OD 14:00 HODIN SEMIFINÁLOVÝMI BOJI, DO KTERÝCH ZASÁHNOU UŽ TAKÉ DÍVKY A ŽENY!



ŽENY:

Váha do 57 kg:

Sedláčková Lucie vs. Forejtková Kristýna: vzdání soupeřky ve druhém kole (12-5).

MUŽI:

Váha do 56 kg:

Dekyš Lukáš vs. Huliev Erik: 14-19 (3-3, 4-8, 7-8)

Stehlík Martin vs. Schakhaldaev Ruslan: 12-20 (4-4, 3-7, 5-9)

Vávra Jakub vs. Agateljan Erik: 7-11 (2-3, 2-3, 3-5)

Váha do 60 kg:

Kováč Jan vs. Klaška Robert: 24-10 (6-3, 9-4, 9-3)

Masorčič Petr vs. Velký Patrik: 15-11 (2-3, 7-4, 6-4) – největší překvapení prvního dne, Velký coby favorit váhy nedokázal přejít přes první kolo šampionátu, když po až příliš profesorském výkonu nestačil zaslouženě na mladíka Masorčiče.

Lessy Tobias vs. Pitra Štěpán: 11-18 (5-3, 3-6, 3-9)

Hamo Aperjan vs. Wiederman Mario: vzdání v prvním kole.

Váha do 64 kg:

Korec Jan vs. Gaži Milan: 18-13 (3-3, 6-5, 9-5)

Aloyan Erik vs. Baláž Mário: 23-10 (8-5, 11-2, 4-3)

Bulawka Roman vs. Polakovič Pavel: 6-17 (2-3, 2-6, 3-7)

Meiszar Jan vs. Šerban Miroslav: 6-19 (0-6, 2-5, 4-8)

Váha do 69kg:

Kocvenda Emil vs. Bambuch Jakub: 19-12 (5-3, 8-4, 6-5)

Balog Patrik vs. Lengál Vladimir: 14-14 (5-3, 3-4, 6-7) – Na pomocné body překvapivě vyhrál Lengál 63:61, když v prvním kole byl Balog jasně lepší, jenže s postupem času převzal iniciativu aktivnější Lengál.

Plzák Lukáš vs. Schelle Marek: 16-11 (6-5, 6-4, 4-2)

Klimen Patrik vs. Jiráček Patrik: RSC ve 3. kole 6-8 (1-3, 3-4, 2-1)

Váha do 75kg:

Bezvoda Tomáš vs. Kellner Petr: RSCI ve 2. kole (5-5)

Pavelka Jaroslav vs. Král Vítek: 4-13 (1-5, 1-4, 2-4)

Vodárek Michal vs. Pavliš Josef: RSC ve třetím kole (6-2, 7-2, 7-3)

Kuška Dominik vs. Karel Nečesánek: 12-15 (3-3, 4-7, 5-5)

Váha do 81kg:

Černík Lukáš vs. Katrinok Martin: 18-17 (5-7, 6-5, 7-5)

Pikner Pavel vs. Hunanyan David: K.O. v 1. kole

Stárek Standa vs. Mužík Jan: 12-11 (3-2, 5-3, 4-6)

Hošek David vs. Uher Tomáš: 20-13 (8-5, 5-4, 7-4)

Váha do 91kg:

Novotný Petr vs. Kolařík Adam: RSC ve 3. kole (5-1, 10-1, 6-1)

Špringl Marek vs. Ducar Vasil: 9-12 (2-6, 4-3, 3-3)

Táborský Daniel vs. Hanel Jiří: RSC ve 2. kole (7-7, 5-3)

Eliáš Jan vs. Borovka Milan: RSC v 1. kole (5-0)

Váha nad 91kg:

Malanik Radek vs. Menzl Tomáš: vzdání soupeře po 2. kole (4-6)

Řezníček Vladimír vs. Javůrek Milan: 25-9 (9-2, 5-2, 11-5)

Hejda Roman vs. Křelina Martin: vzdáním ve 2. kole (6-2, 2-0)

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze