Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Nominace na amatérské mistrovství republiky: bez Chládka, ale s jinými hvězdami!

  • Napsal Profiboxing.cz

Zdeněk Chládek / zdroj foto: Stanislav ŠkodaZdeněk Chládek / zdroj foto: Stanislav ŠkodaPRAHA – Už jen dva dny. Právě tak málo schází do očekávaného startu domácí boxerského šampionátu pro rok 2012, který se koná od 7. do 9. prosince v Rakovníku. Profiboxing.cz vám ve spolupráci s Českou boxerskou asociací (ČBA) přináší poslední aktualizaci přihlášených boxerů, kteří si to v jednotlivých váhových kategoriích rozdají o tituly mistra republiky.

Na šampionátu bude letos chybět největší česká amatérská boxerská hvězda – Zdeněk Chládek. Ne snad proto, že by jej už omrzelo boxovat o český titul, ale proto, že jej čeká ve stejném termínu mistrovství Evropy do dvaadvaceti let.

Nominace samozřejmě nemusí být konečná, jedná se o aktuální verzi pro 4. prosince!

Váhová kategorie do 49 kilogramů (číslovka značí pořadí nominace do váhy, následuje jméno, příjmení boxera, v závorce pak jeho klub, N – náhradník, tučně zvýrazněni šampióni z loňského roku, nemusí být stejná váhová kategorie):

1. Vojtěch Frano (Gambáre Olomouc)
2. Daniel Gábor (BC Poruba)
3. Petr Rozbout (SKB Třeboň)
4. Patrik Bartoš (TJ TZ Rakovník)

Váhová kategorie do 52 kilogramů:

1. Jan Bartoš (BC TJ TZ Rakovník)
2. Marek Čureja (BC Česká Kamenice)
3. Daniel Freiherr (BC Poruba)

Lukáš Plzák / zdroj foto: Stanislav ŠkodaLukáš Plzák / zdroj foto: Stanislav ŠkodaVáhová kategorie do 56 kilogramů:

1. Martin Stehlík (BC Jičín)
2. Erik Agateljan (SKP Sever Ústí nad Labem)
3. Stanislav Bradáč (BC Brandýs nad Labem)
4. Jakub Chval (BC Jičín)
5. Ruslan Schachaldajev (BC Příbram)
6. Pavel Mozga (Kroměříž)
7. Lukáš Dekýš (BC Poruba)
8. Erik Huliev (SKB Praha)

1N. Dalibor Roušár (Sokol Poruba)    

Váhová kategorie do 60 kilogramů:

1. Štěpán Pitra (Pražský rohovník)
2. Patrik Velký (BC Karviná)
3. Jan Kovač (SKP Ústí nad Labem)
4. Tobias Lessy (BC 1. Máj Karviná)
5. Hamo Aperjan (DTJ Prostějov)
6. Robert Klaška (Kometa Brno)
7. Mário Widerman (Dukla Olomouc)
8. Petr Masorsič (SKP Ústí nad Labem)

Váhová kategorie do 64 kilogramů:

1. Erik Aloyan (Pražský rohovník)
2. Jan Meiszar (BC Jičín)
3. Pavel Polakovič (Dukla Olomouc)
4. Lukáš Radič (SAC Praga Praha)
5. Miroslav Šerban (DTJ Prostějov)
6. Mário Baláž (D. Olomouc-voj. Muzeum Loučka)
7. Roman Bulavka (BC Boxing Ostrava)
8. Milan Gaži (BC Česká Kamenice)

1N. Jan Korec (SKS Arena Kladno)
2N. David Hovhanesjan (SKP Ústí nad Labem)
3N. Jiří Škop (BC Králův Dvůr)
4N. Fred Radič (SAC Praga Praha)

Váhová kategorie do 69 kilogramů:

Emil Kocvelda / zdroj foto: ArchivEmil Kocvelda / zdroj foto: Archiv1. Lukáš Plzák (BC Mělník)
2. Marek Schelle (BC Karviná)
3. Patrik Jiráček (SKB Třeboň)
4. Patrik Balog (Palaestra Praha)
5. Patrik Kliment (SKP Rakovník)
6. Vladimír Lengál (Rěšeto Znojmo)
7. Emil Kocvelda (Kutil Gym Praha)
8. Jakub Bambuch (BC Boxing Ostrava)    

1N. Josef Lánik (Kroměříž)
2N. David Šubrt (KO Brno)
3N. Radim Dvořák (SKP Ústí nad Labem)
4N. Jaroslav Šedivka (KO Brno)
5N. René Molík (BC Asfalt Králův Dvůr)
6N. Filip Škrabal (SKP Pardubice)
7N. Miroslav Pauler (Kometa Brno)
8N. Jiří Štádler (BCOS Plzeň)

Váhová kategorie do 75 kilogramů:

1. Michal Vodárek (Samson České Budějovice)
2. Josef Pavliš (BC Jičín)
3. Tomáš Bezvoda (SKP Sever Ústí nad Labem)
4. Dominik Kuška (BC Pardubice)
5. Karel Nečesánek (Pražský rohovník)
6. Petr Kellner (SKB Praha)
7. Vítek Král (Kometa Brno)
8. Jaroslav Pavelka (BC Kroměříž)

1N. Stanislav Bárta (Malec Liberec)
2N. Michal Lasovský (SK Prostějov)

Váhová kategorie do 81 kilogramů:

Dan Taborský / zdroj foto: Stanislav ŠkodaDan Taborský / zdroj foto: Stanislav Škoda1. Stanislav Stárek (SK Boxing Praha)
2. Lukáš Černík (SK Boxing Praha)
3. David Hošek (Pražský rohovník)
4. Martin Kartiňok (BC 1. Máj Karviná)
5. Jan Mužík (BC Boxing Ostrava)
6. Václav Libiš (Lovosice)
7. Pavel Pikner (SKS Kladno)
8. Tomáš Uher (KO Brno)

1N. David Hunanyan (Kutil Gym Praha)
2N. Martin Tížek (DTJ Prostějov)
3N. Daniel Vencl (SKPŠ Praha)
4N. Radek Giesmann (Veki Box Chomutov)
5N. Jan Šimeček (Znojmo)
6N. Marek Vaněček (BC Boxing Ostrava)
7N. Daniel Slavík (BC Mladá Boleslav)
8N. George Pandeyan (Médea Boxing Team)
9N. Pavel Janda (BC Pardubice)

Váhová kategorie do 91 kilogramů:

1. Daniel Táborský (SK Boxing Praha)
2. Jan Eliáš (Kutil Gym Praha)
3. Lukáš Wacker (Plzeň)
4. Petr Novotný (DTJ Prostějov)
5. Adam Kolařík (SKB Třeboň)
6. Jiří Hanel (BC Boxing Ostrava)
7. Vasil Ducár (Znojmo)
8. Marek Špringl (DTJ Prostějov)

1N. Milan Borovka (SKB Č. Budějovice)

Váhová kategorie nad 91 kilogramů:

1. Roman Hejda (Pražský rohovník)
2. Milan Javůre (Pražský rohovník)
3. Tomáš Menzl (Plzeň)
4. Radek Malánik (SKB Krnov)
5. Václav Černý (SKB Praha)
6. Martin Křelina (BC Jičín)
7. Dominik Musil (Řešeto Znojmo)
8. Vladimír Řezníček (SKB Praha)

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze