Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

FOTO Oslava MDŽ! Ve Venuši se praly ženy a dívky v ringu. Jedna zbila také muže

Galavečer ženského boxu ve Venuši / autor foto: Petr MamulaGalavečer ženského boxu ve Venuši / autor foto: Petr MamulaPRAHA – Divadlo Venuše ve Švehlovce slaví v tomto týdnu Mezinárodní den žen (8. března) skrze festival Venušiny dny, který začal ve středu a končí v neděli. Páteční program patřil boxerskému galavečeru, ve kterém hrály právě ženy a dívky hlavní role.

Už při vstupu do divadla, které je umístěno v podzemních prostorách jednoho ze žižkovských činžáků, na vás dýchla atmosféra toho, co se mělo v následujících třech hodinách uskutečnit. Ženy hrály prim, a tak tomu mělo být především.

DALŠÍ NOVINKY Z AMATÉRSKÉHO RINGU:

Šlo to poznat z hlediště, zákulisí, kde tentokrát nepobíhali herci a herečky, ale boxerky a statní muži v rolích trenérů jim pomáhali se vším, co bylo potřeba, ale také při nástupu bojovnic do ringu, kdy se některé oblékly do slušivých šatů.

Lenka Volejníková vstoupila mezi šestnáct provazů například v krásných bílých šatech inspirovaných starověkým Řeckem.

Doprovod jim dělali urostlí chasníci s čísly v pozici „Ring Boys“ (místo tradičních Ring Girls) a ve dvou předzápasech také děti.

V tom prvním vidělo více jak dvě stě příchozích syna známého Lakyho Royal Cutu, který se stará o sestřih mnoha známých osobností v čele s raperem Rytmusem. Denis Ladič ve váze do 35 kg nakonec v debutu se zkušenějším Danielem Pulcem prohrál. Parádní zadní hák po svém otci pak rozhodně nezapřel.

Ve druhém předzápase pak zdolal ve váze do 40 kg Lam Pelnář svého podobně ostříleného Mirka Krause.

Galavečer ženského boxu ve Venuši / autor foto: Petr MamulaGalavečer ženského boxu ve Venuši / autor foto: Petr Mamula

A poté se již do sebe pustily ženy a dívky. Lenka Rychlíková i po čtyřicítce se dvěma dětmi na krku ukázala, že když člověk chce, může dokázat cokoliv. Třeba třetí výhru ve třetím amatérském souboji, tentokrát proti Michaele Kolářové (ve váze do 60 kg na 3x2 min dle pravidel Manažerské extraligy boxu, Rychlíková kvůli věku už nemůže boxovat pod hlavičkou České amatérské asociace).

CELOU REPORTÁŽ VČETNĚ OBSÁHLÉ FOTOGALERIE SI MŮŽETE DOČÍST A DOPROHLÉDNOUT ZDE!

KALENDÁŘE, KTERÉ DOSTALY VŠECHNY BOXERKY A KTERÉ POMÁHAJÍ DOBRÉ VĚCI, ZAKOUPÍTE ZDE!

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Copyright © 2010-2017 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze