Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Zuřící Vémola drsně uškrtil Mikuláška: Je to vymyšlená hvězdička, smrděl kouřem

  • Napsal Profiboxing.cz

Karlos Vémola slaví / zdroj foto: Oktagon MMAKarlos Vémola slaví / zdroj foto: Oktagon MMAPRAHA – MMA zápasník Karlos Vémola splnil slib, že zvítězí nad Václavem Mikuláškem už v prvním kole, jinak že prý ukončí kariéru. Po 122 sekundách soupeře uškrtil, ten vzdal odklepáním. „Je to vymyšlená hvězdička, myslel jsem, že dře a stává se z něj sportovec, ale smrděl kouřem,“ řekl rozčilený Vémola po výhře na turnaji Oktagon 19.

Mikuláška strhl k zemi už po deseti vteřinách, pak si připravoval pozici na ukončení, rozdal několik úderů a když mu soupeř nabídl záda, Vémola toho využil a začal škrtit. V tom pokračoval ještě několik momentů poté, co rozhodčí zápas ukončil, jeho ruce musel sudí od Mikuláškova krku doslova odtrhnout.

DALŠÍ NOVINKY Z OKTAGONU:

Za sobotní výhru v Brně dostal bonus večera padesát tisíc korun. „Pral se ve mně čert a anděl, trenér chtěl, abych to škrcení dotáhnul, ale já ho chtěl dál mlátit,“ uvedl Vémola. Po zápase naléhal, ať mu Oktagon konečně dá opravdového soupeře, ačkoliv to byl on, kdo souhlasil, že se s Mikuláškem utká.

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY OKTAGON 19:
MICHAL GLOS vs. Lukáš Tvrdý – submise 1. kolo
MATÚŠ JURÁČEK vs. Jan Široký – TKO 3. kolo
FILIP MACEK vs. Jerry Kvarnström – submise 2. kolo
Pavel Salčák vs. Filip Tomczak – remíza
JAVID BASHARAT vs. Alexander Bezkorovainyi – submise 2. kolo
MATĚJ KUZNÍK vs. Marek Bartl – výhra na body
TATO PRIMERA vs. Andrej Kalašnik – výhra 3:0 na body
SAMUEL KRIŠTOFIČ vs Mateusz Strelczyk – TKO 2. kolo
LUCIE PUDILOVÁ vs. Cornelia Holmová – výhra 3:0 na body
KARLOS VÉMOLA vs. Václav Mikulášek – submise 1. kolo

Také si postěžoval, že se promotér Ondřej Novotný oblékl do zeleného saka, tedy do stejné barvy kraťasů, v jakých nastoupil Mikulášek. Jenže zelená byla i oficiální barva pro plakáty lákající na turnaj.

Vémola v plamenné řeči pokračoval.

„Já nejsem žádná vymyšlená hvězda. Smál se mi, že se mnou na kempu v Polsku zametali, ale to bylo dobře, protože oni mi tam na rozdíl od něj dali alespoň nějakou ránu. Za to si zasloužím titulový zápas a je mi jedno v jaké váze,“ řekl Vémola.

„Škoda, že jsem vymrzl,“ reagoval Mikulášek. „Zbytečně jsem čekal, co udělá, měl jsem na něj vletět. Sežralo mě to a nebudu se vymlouvat, byl lepší a silnější. Zkusil jsem svoje štěstí a je mi jedno, jak to dopadlo. Není mi to ani trochu líto. Připadám si jako vítěz.“

Promotéři potvrdili záměr domluvit Vémolovi na 30. prosince titulový zápas, padla i jména možných soupeřů. Kvůli zranění zřejmě nevyjde souboj se Slovákem Samuelem Krištofičem, který na sobotním turnaji v Brně také zvítězil a nejspíš si zlomil ruku.

A tak si oba alespoň vyměnili na tiskové konferenci pár slov, neboť i o něm Vémola po zápase řekl, že je vymyšlenou hvězdičkou, ačkoliv ho týden předtím pochválil, že mu začíná fandit za to, jak maká.

Krištofič: „To mi nepřišlo moc přátelské.“

Vémola: „Nepleťte si pokoru se slabostí, když někoho pochválím. On se nechal slyšet, že ho chválím, protože se ho bojím. Rozhodně se tě nebojím, to není slabost.“

Krištofič: „Víš, co je tvoje slabost? Tvoje ego, někdo zavtipkuje a ty jsi hned trošku přecitlivělý.“

Vémola: „Je to možný, protože po dvou měsících, kdy jsem musel od Mikuláška poslouchat jeho kecy, mě vytočí každá blbost.“

CELOU REPORTÁŽ SI PŘEČTĚTE NA WWW.SPORT.IDNES.CZ ZDE!

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze