Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

ANKETA Konečný vs. Horváth? Ani fanoušci Profiboxing.cz se nedokáží shodnout

Konečný vs. HorváthKonečný vs. HorváthPRAHA – Jsou to zhruba tři týdny, kdy Lukáš Konečný (50-5, 23 KO) oznámil, že jeho soupeřem pro comeback v ringu 27. prosince na XFN v Praze bude Slovák Matúš Babiak (7-1, 4 KO). Téměř okamžitě následovala výzva Štěpána Horvátha (18-6, 8 KO) směrem k české boxerské legendě.

„Lukáše si vážím coby boxera, ale směr, kterým vede český box se mi nelíbí. Rád bych se mu postavil v ringu, tímto ho oficiálně vyzývám,“ řekl brzo šestatřicetiletý bijec mimo jiné v rozhovoru pro deník Sport.

VÍCE K COMEBACKU KONEČNÉHO:

Reakce o čtyři roky staršího Konečného na sebe nedala dlouho čekat.

„Není to až tak útočné, ale myslím, že se hodně držel při zemi. Kdyby to bylo jen na něm, tak je daleko útočnější. Jsem z jeho slov zklamaný. Z mého pohledu: já jsem ho vyhrabal ze všech sraček, já jsem ho vrátil do boxu, já mu zařídil deset vítězných duelů, já mu zajistil zápasy v zahraničí, které prohrával jen, a především kvůli své slabé psychice,“ řekl pro Profiboxing.cz bývalý šampion WBO v lehké střední váze.

„Co se týče té výzvy, já s tím nemám problém. Ale jsem starý, slepý a tlustý chlap, který neví, jak na tom bude. Pokud v prosinci předvedu dobrý výkon, tak se můžeme bavit o podmínkách podobné výzvy...,“ přidal.

Oba články pochopitelně rozjeli diskuzi mezi fanoušky tuzemské boxerské scény. A my minulý týden spustili anketu, ve které jsme se vás ptali, zda si přejete tento souboj vidět. Svým hlasem do ní přispělo 310 z vás, nechybí ani několik komentářů. Výsledek ankety? Velmi těsný. 157 hlasovalo pro duel Konečný vs. Horváth, 153 z nich bylo proti.

Pokud by se tedy oba – a také promotéři – měli rozhodovat dle přání našich fanoušků, snadné by to neměli. Je ale jasné, že klíčové bude především to, jak na konci roku zvládne Konečný souboj s mladým slovenským dravcem jménem Matúš Babiak.

A také, kdy opět uvidíme v ringu Horvátha, kolem kterého se dle zákulisních informací přece jen už situace poněkud zklidnila a další jeho zápas rozhodně není nereálný. Stejně tak je více než jasné, že pokud to jen trochu bude možné, oba do vzájemného střetu budou chtít jít...

ČTVRTEČNÍ CHAT S LUKÁŠEM KONEČNÝM NA ISPORT.CZ NALEZNETE ZDE!

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Copyright © 2010-2019 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze