Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

FOTO Mayweathera žaluje sestra 50 Centa a bývalá snoubenka: Zničil mě!

  • Napsal V.Tauchmanová/A.Vavrda

Shantel Jacksonová podává žalobu / Zdroj: Boxingscene.comShantel Jacksonová podává žalobu / Zdroj: Boxingscene.comLAS VEGAS – Další průšvih se valí na Floyda Mayweathera jr. (46-0) ještě před jeho soubojem (13. září) s Marcosem Reném Maidanou (35-4). Jeho bývalá snoubenka Shantel Jacksonová – přezdívané "slečna Jackson" – na něj totiž podala dle TMZ Sports žalobu.

Shantel Jacksonová podala žalobu 4. září u Vrchního soudu státu Kalifornie pro okres Los Angeles za přítomnosti své advokátky Glorie Allredové a také médií.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Modelka a příležitostná herečka obvinila Mayweathera z jedenácti provinění, mimo jiné fyzického napadení, zásahu do soukromí, pomluvy, násilného věznění, harašení, emočního týrání atd. Slavný boxer byl za první provinění před dvěma lety odsouzen k 90 dnům ve vězení, kde nakonec ale strávil něco přes měsíc.

Kancelář Allredové následně poskytla BoxingScene.com vyjádření Jacksonové a přehled všech obvinění vznesených na Mayweathera, kterého již za šest dní čeká odveta s Argentincem Marcosem Reném Maidanou.

Shantel Jacksonová podává žalobuShantel Jacksonová podává žalobuVYJÁDŘENÍ SHANTEL JACKSONOVÉ:

„Byly doby, kdy jsem si myslela, že Floyd a já spolu budeme napořád. Neskutečně jsem ho milovala a snažila se být tou nejlepší přítelkyní. Snažila jsem se náš vztah udržet. Dělala jsem kompromisy, chodila do vztahových poraden. Ale nešlo to, náš vztah už se nedal napravit.

Hluboce jsem Floyda milovala, ale on mně neustále záměrně ubližovala. Jedno zklamání střídalo druhé. Floyd mě mnohokrát ztrapnil a ponížil. Ten Floyd, který býval mým přítelem, nejlepším kamarádem a snoubencem.

Vyzkoušela jsem všechno a dávala Floydovi neustále nové a nové šance. On jich bohužel nikdy nevyužil. S těžkým srdcem jsem sama sobě musela přiznat, že jediným způsobem, jak dosáhnout spravedlivého trestu za to, co mi Floyd udělal, je podat na něj žalobu.

PŘEHLED OBVINĚNÍ SHANTEL JACKSONOVÉ VŮČI FLOYDU MAYWEATHEROVI:

Shantel potkala pana Mayweathera v červenci roku 2006, když jí bylo 21 let. Už od svých patnácti pracovala jako modelka a herečka. Za získané peníze si koupila vlastní dům.

Shantel potkala pana Mayweathera, když pracovala jako hosteska v Atlantě v Georgii. On ji kontaktoval jako první.

Po spoustě telefonátech a schůzkách se vztah mezi Shantel a panem Mayweatherem rozvinul naplno. Pan Mayweather si prosadil, aby se Shantel přestěhovala do Los Angeles a žila s ním v jeho rezidenci.

Pan Mayweather chtěl, aby mu slečna Jacksonová byla neustále k dispozici. Musela tedy odmítat některé pracovní nabídky.

Shantel pana Mayweathera hluboce milovala, dokonce se i zasnoubili.

Slečna Jacksonová stála za panem Mayweatherem během jeho soudního stíhání za násilné chování vůči jedné ženě, které vyvrcholilo třemi měsíci strávenými ve vězení. Slečna Jacksonová ho ve vězení navštěvovala.

Žaloba zmiňuje, že krátce poté, co pana Mayweathera v srpnu 2012 propustili z vězení, se on a slečna Jacksonová pohádali. Mayweather během hádky slečnu Jacksonovou fyzicky napadl. Týden poté ji ale požádal o odpuštění a slíbil jí, že už se jí nikdy násilně nedotkne.

Neshody ve vztahu mezi slečnou Jacksonovou a panem Mayweatherem ale pokračovaly. V únoru 2013 řekla slečna Jacksonová panu Mayweatherovi, že se s ním nerozejde, pokud s ní bude navštěvovat vztahovou poradu. Pan Mayweather ovšem i přes sliby žádné sezení u poradce neabsolvoval.

Na začátku dubna 2013 se slečna Jacksonová rozhodla, že vztah s Mayweatherem ukončí a vrátí se do Los Angeles, aby mohla začít znovu.

Shantel Jacksonová podává žalobumShantel Jacksonová podává žalobumPan Mayweather se poté opravdu snažil, aby se k němu slečna Jacksonová vrátila. Nakonec ji přesvědčil, že na záchranu vztahu ještě není pozdě. Pan Mayweather pro ni poslal soukromé letadlo. Přestože si něco vzala s sebou, většina jejích věcí zůstala v Kalifornii.

Těsně po návratu jí ale začalo být naprosto jasné, že se Mayweather vůbec nezměnil. Hádky byly opět na denním pořádku a slečna Jacksonová řekla panu Mayweatherovi, že ho opouští. Pan Mayweather ji prý napadl a vzal jí šperky.

Slečna Jacksonová se bála o své bezpečí a byla ponižovaná Mayweatherovou nadvládou.

Poté, co pan Mayweather vzal slečně Jacksonové šperky, držel ji pan Mayweather v domácím vězení. Domov mohla opustit jedině za doprovodu nějakého svého zaměstnance.

Když byl v červnu 2013 pan Mayweather mimo město, slečna Jacksonová toho využila, aby se přestěhovala zpět do Kalifornie.

Pan Mayweather se ovšem stále snažil získat slečnu Jacksonovou zpátky. Řekl jí, že se snažil změnit a že chce navštívit nějakou poradnu, aby zachránil jejich vztah. V září 2013 ji nechal soukromým letadlem dopravit na jeho zápas a zahrnul ji drahými dárky, včetně kabelek Hermes.

V listopadu 2013 slečna Jacksonová otěhotněla. To, že čeká dítě, řekla pouze jedné své kamarádce, nevěděla to ani její rodina.

V prosinci 2013 se na ultrazvuku zjistilo, že slečna Jacksonová čeká dvojčata. Když to panu Mayweatherovi sdělila, požádal ji o kopii snímku. Ona mu ji poslala, v tu chvíli ovšem netušila, že tento snímek odstartuje další sérii vydírání.

Pan Mayweather trval na tom, aby se žalobkyně přestěhovala do Las Vegas, která to ovšem odmítala. Když se slečna Jacksonová odmítala přestěhovat a Mayweather na ni začal slovně útočit, říkal: „Vytáhl jsem tě ze sraček. Měl jsem tě tam nechat."

V lednu 2014 šla slečna Jacksonová na potrat a informovala o tom pana Mayweathera.

Během února a března 2014 se pan Mayweather dále snažil přesvědčovat slečnu Jacksonovou aby se k němu vrátila.

Shantel Jacksonová podává žalobu / Zdroj: Boxingscene.comShantel Jacksonová podává žalobu / Zdroj: Boxingscene.com12. dubna 2014 se šla žalobkyně podívat na basketbalový zápas za doprovodu známého zpěváka Nellyho. Jejich fotku dala sdílet na internet.

Mayweather byl neskutečně naštvaný. Chtěl, aby slečna Jacksonová fotku sebe a Nellyho stáhla.

Žaloba uvádí, že Mayweather vyhrožoval slečně Jacksonové, že pokud fotku nestáhne, zveřejní její nahé fotky, které nafotil, když spala. Ona o tom, že fotky pořídil, samozřejmě neví.

Slečna Jacksonová už měla dost života plného šikany a tyranie ze strany pana Mayweathera a fotku sebe a Nellyho odmítala stáhnout.

1. května 2014 se Mayweather krutě pomstil slečně Jacksonové za to, že nechce stáhnout výše zmiňovanou fotku, tím nejhorším způsobem. Protože věděl, že na sociálních sítích ho sleduje mnoho lidí, zveřejnil na svém Facebooku a Instagramu: „Hlavní důvod, proč jsme se já a Shantel Christine Jackson @MissJackson rozešli, bylo kvůli tomu, že šla na potrat. A já jsem absolutně proti zabíjení dětí. Ona zabila naše dvojčata."
#ShantelJackson#FloydMayweather#TheMoneyTeam#TMT.

Aby byly muka a ponížení žalobkyně ještě větší, Mayweather zveřejnil i kopii sonogramu s dvojčaty, které slečna Jacksonová čekala společně s lékařskou zprávou o těhotenství. Dle Mayweatherova očekávání bulvární TMZ převzalo příspěvky a znovu vydalo sonogram a lékařskou zprávu. Přidala se i ostatní média.

To, že označil slečnou Jacksonovou za vražedkyni, bohužel nebylo všechno. Pan Mayyweather v médiích zveřejnil i další soukromé nepravdivé informace o žalobkyni.

Mayweatherův záměr se stal skutečností. Lidé začali žalobkyni nazývat „vražedkyně dětí", „děvka" a hůře. Naprosto neznámí lidé podávali žalobkyni otázky jako „Proč jste zabila Floydovy děti?"

Rodina slečny Jacksonové se dozvěděla o těhotenství a jeho následném přerušení skrze média, což ji ještě více rozzuřilo.

Shantel Jacksonová podává žalobuShantel Jacksonová podává žalobuSHANTEL JACKSONOVÁ ŽALUJE PANA MAYWEATHERA Z NÁSLEDUJÍCÍHO:

1. ZÁSAH DO SOUKROMÍ – ZVEŘEJNĚNÍ OSOBNÍCH INFORMACÍ
2. ZÁSAH DO SOUKROMÍ – OČERŇOVÁNÍ NA VEŘEJNOST
3. KONVERZE
4. BRANÍ OSOBNÍCH VĚCÍ
5. FYZICKÉ ÚTOKY
6. NAPADENÍ
7. POMLUVA
8. PSYCHICKÉ TÝRÁNÍ
9. LHOSTEJNOST
10. HARAŠENÍ
11. UVĚZŇOVÁNÍ

Navíc hledáme důkazy, které bo pomohly obvinit pana Mayweathera ze sexuálního obtěžování, napadení, pronásledování, vyhrožování, sexuálního násilí, neustálého telefonování nebo ničení jejího osobního majetku.

Žádná žena by neměla být vystavena takovým urážkám a hroznému chování tak, jako trpěla Shantel Jacksonová.

Skutečnost, že pan Mayweather mladší je bohatý, slavný, mocný a má fanoušky po celém světě mu nepovoluje, aby týral ženu, o které řekl, že ji miluje a která milovala jeho. Nemá právo zasahovat do jejího soukromí, zveřejňovat záležitosti o jejím zdravotním stavu, jako například o těhotenství a zveřejňování svých názorů ohledně toho, proč šla na potrat.

Žádný muž, ať už je chudý nebo bohatý, nemá právo napadat ženy, brát jim jejich majetek, omezovat jejich soukromí, vyhrožovat jim, zraňovat a ponižovat je a pomlouvat je.

Floyd Mayweather mladší si může zlost, která je s jeho životem neoddělitelně spjatá vybíjet v boxerském ringu. Ale ne na Shantel Jacksonové.

Shantel Jacksonová má právo postavit se proti němu a ukončit jejich vztah bez týrání, ponižování a násilí.

Shantel Jacksonová je nesmírně odvážná, že se dokázala postavit panu Mayweatherovi po tom všem, co bylo během jejich sedmiletého vztahu nucená prožít.

Ona i já doufáme, že díky této žalobě pan Mayweather pochopí, že se ženou má být zacházeno s respektem a důstojně. Jedině tak mohou být oba partneři spokojení.

Glorria Allredová, právnička

zástupkyně Shantel Jacksonové

4. září 2014

Shantel Jacksonová podává žalobu / Zdroj: Boxingscene.comShantel Jacksonová podává žalobu / Zdroj: Boxingscene.com

Shantel Jacksonová podává žalobu / Zdroj: Boxingscene.comShantel Jacksonová podává žalobu / Zdroj: Boxingscene.com

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze