Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

FOTO Vtipálci. Kličko paroduje Schwarzeneggera, ten zase jeho...

Vtipálci Vladimir Kličko a Arnie Schwarzenegger / zdroj foto: Profiboxing.czVtipálci Vladimir Kličko a Arnie Schwarzenegger / zdroj foto: Profiboxing.czGOING AM WILDEN KAISER – Že má Arnold Schwarzenegger, americký to herec a politik s rakouskými kořeny, smysl pro humor, o tom už přesvědčil několikrát. Stejně jako ukrajinský boxerský obr Vladimir Kličko. Oba to nyní potvrdili navzájem...

Vladimir Kličko (60-3) se totiž jako již celou poslední dekádu připravuje na následující zápas – s Alexanderem Povětkinem (26-0) připravuje v rakouském luxusním hotelu Stanglwirt v tyrolském městečku Going am Wilden Kaiser. A ač se na to již asi zapomnělo, zhruba 200 kilometrů odsud se narodil možná nejznámější Rakušan 20. století – Arnold Schwarzenegger.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Šestašedesátiletý bývalý kulturista, guvernér Kalifornie, stále aktivní herec a boxerský fanoušek, se tak rozhodl v době volna navštívit rodnou hroudu a při té příležitosti si našel i cestu právě do kempu ukrajinského vládce těžké váhy.

Arnie Schwarzenegger a Vladimir Kličko / zdroj foto: www.klitschko-brothers.comArnie Schwarzenegger a Vladimir Kličko / zdroj foto: www.klitschko-brothers.comJeště před tím, než se v úterý objevila na internetu společná fotografie obou hromotluků, obletěly svět snímky, na kterých se navzájem parodují. Jako první s tím přišel Kličko, který na twitteru ukázal snímek, na kterém předvádí pózu slavného kulturisty se slovy „Od dvanácti let se snažím následovat tvůj příklad".

Jeho vzor mu nezůstal nic dlužen a v pondělí se tak objevila fotka Schwarzeneggera jak napodobuje Kličkův oblíbený face se skříženýma rukama už právě před jedním z mnoha plakátů, které lemují cestu k hale v hotelu Stanglwirt, kde se sedmatřicetiletý šampión WBA, WBO, IBF a IBO připravuje.

Bude jistě zajímavé, zda dobrá nálada vydrží Kličkovi i po jeho říjnovém souboji s ruským bijcem, který si dle posledních zpráv nehodlá nechat ujít ani prezident největší evropské země Vladimir Putin. My vám duel pochopitelně nabídneme v podrobné on-line reportáži a ještě před ní týden nabitý aktualitami...

Kličko paroduje Arnieho / zdroj foto: twitterKličko paroduje Arnieho / zdroj foto: twitter

Arnie paroduje Klička / zdroj foto: twitterArnie paroduje Klička / zdroj foto: twitter

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Komentáře   

# ruskoGafro 2013-09-12 10:29
Rusko je největěí země světa...ne jen Evropy :)
Ohlásit správci
# .Škaredé prase 2013-09-12 15:37
A pokládá se za stát Asie, i když zasahuje i do Evropy, ale jen titěrnou částí.
Ohlásit správci
# RakušanRumcajs 2013-09-11 16:08
Nejslavnější Rakušan není ani náhodou Schwarzenegger, ale jiný pán, jenž nechvalně proslul a nesmazatelně se zapsal do historie.
Ohlásit správci
# ...A.Vavrda 2013-09-11 17:26
O tom by tady radsi pomlcel, vim, jak to myslite, ale jsme sportovni web a toto jmeno sem nepatri...
Ohlásit správci
# reRumcajs 2013-09-11 18:56
Pokud píšete o nejslavnějším Rakušanovi obecně, pak je můj komentář naprosto adekvátní, neboť opravuji text článku a nediskutuji mimo obsah článku. Kdybyste napsal nejslavnější rakouský sportovec 20. století, již by nebylo co opravovat a kdybych zmínil mnou míněného pána, psal bych mimo téma článku a napomenutí od Vás by bylo oprávněné.
Ohlásit správci
# ...A.Vavrda 2013-09-11 19:00
Jeee, budeme hnipat do pitomosti... za a) nikoho nenapominam, za b) je pred slovem nejznamejsi slovo "mozna" ...a ano, zapomnel jsem na to, ze AH je Rakusan a ne Nemec, ale o tom tenhle clanek skutecne neni...
Ohlásit správci
# re...Rumcajs 2013-09-11 19:07
O b) jsem věděl už při psaní 1. komentáře, ale i slovíčko možná je naprosto zbytečné, neboť je 100% jasné, kdo je nejslavnější Rakušan, i když ve zlém. Jinak souhlasím, nemá cenu se v tom dále hnípat.
Ohlásit správci
# ...A.Vavrda 2013-09-11 19:15
:-) diky, T.
Ohlásit správci
# .. 2013-09-11 19:28
to není nejslavnější Rakušan, ale největší hňup. Nejslavnější rakušan je Mozart, to už sice není 20. století, ale jeho dílo je věčné!
Ohlásit správci
# .Rumcajs 2013-09-11 19:48
Leda že by cestoval časem. Rakousko vzniklo roku 1918. A i když toto pomineme, na otázku, kdo je nejslavnější Rakušan, si každý hned vybaví AH. 2. světová válka byla totiž nejvýznamnější událost v historii lidstva a tento zlý pán ji režíroval.
Ohlásit správci
# RakouskoDuke 2013-09-11 21:42
Tak pozor, Rakousko nevzniklo v roce 1918, ale v roce 1156 jako rakouské knížectví - a ano, Mozart byl Rakušan. Podle tvojí logiky by pak nebyl Rakušan ani Hitler.
Ohlásit správci
# ...Cipísek 2013-09-11 19:46
Jestli je AH nejslavnější Rakušan tak ať propadnu samotnému peklu, chcete snad naznačit že tento pán, který masakroval a plenil kam jen dosáhnul, je slavná osobnost?
Velebnosti, jdu blejt...
Ohlásit správci
# ...Rumcajs 2013-09-11 19:56
To jestli byl někdo zlý, neznamená, že se nemohl proslavit!!! Sláva je to, jak se daný člověk dostane lidem do povědomí a na jak dlouho. Kdyby nebyl slavný, tak se o něm neví, ale ono se o něm ví a vědět bude navždy. Používejte mozek, jak kdo věci myslí a neřiďte se tupě jen emocemi. Nejedná se o pochvalu Hitlera, ale o holý fakt, že je slavný.(z Rakušanů nejslavnější) Proslavit se můžete v kladném smyslu (vědci atd.) nebo v záporném (AH, Stalin atd.). A už to stačilo.
Ohlásit správci
# ...A.Vavrda 2013-09-11 19:58
Kluciii, nereste to :) jsme boxersky web... co muze vzniknout z jedne poznamky :)
Ohlásit správci
# ...Historik 2013-10-07 11:27
AH je nejslavnější osobností 2.století, umělec, politik, vojevůdce. Říkejte si co chcete, ale je to pan Někdo. Počet co zabil lidi za celou válku je srovnatelný s nevinnými obětmi dnešní rádoby demokratické spravedlnosti za rok. Tak nevím kdo je tu větší zlo a stvůra, jestli AH nebo OSN a podobně.
Ohlásit správci

Copyright © 2010-2019 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze