Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Ufo v Trutnově? Možná... v ringu se představí Rosenberg a Williams

  • Napsal Profiboxing.cz

Robert Rosenberg / zdroj foto: FacebookRobert Rosenberg / zdroj foto: FacebookPRAHA – Tak tohle bude hodně zajímavá show. Už jen z pohledu toho, jaké obsazení chystaní promotéři galavečera do Uffo Centra v Trutnově na pátek 6. března! Fanouškům se představí Martin Parlagi (15-1), Robert Rosenberg (5-0) a do Česka se opět vrátí také Danny Williams (46-25).

Posledně jmenovaný je sice už daleko za zenitem své výkonnosti, označení „přemožitel Mika Tysona" mu ale již nikdy nikdo nevezme. Navíc svým vystupováním a chováním si loni i předloni získal mnohé tuzemské fanoušky i lidi pohybující se v zákulisí boxu.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

A pochopitelně potěšil i své soupeře Tomáše Mrázka a Františka Kynkala, kteří získali jeho skalp. Nyní se v Česku představí znovu, navíc měsíc po Trutnovu zamíří do srdce Evropy opět. Tyto duely by mu měly nahradit zrušený „veteránský šlágr" s Jihoafričanem Fransem Bothou.

Plakát TrutnovPlakát TrutnovJenže Williams nebude jediným a hlavním lákadlem pro fanoušky na zmíněnou show. Do ringu se postaví již zmíněný slovenský talent Parlagi, chybět nebude ani stále neporažená polotěžká váha Jakub Synek, debutující supertíha Martin Mráz (oba trutnovští odchovanci) a hlavně křížová váha jménem Robert Rosenberg.

Pro toho bude souboj v trutnovském Společenském centru Uffo přípravou dubnový šlágr o volný český titul v této váhové divizi s ústeckým Radkem Linkou (7-4). A dle zvěstí z Rosenbergova okolí, nachází se tento bývalý pornoherec, nyní aktivní boxer a oblíbený moderátor společenských akcí možná v životní formě.

Zda-li ji potvrdí i v Trutnově, to mohou fanoušci vidět za vstupné v ceně 150 (stání), 250 a 300 Kč. Předprodej lístků začal již toto pondělí a zakoupit je můžete denně od 9:00 do 19:30 hodin (pondělí až sobota) přímo na místě, nebo prostřednictvím objednávky na tel.: +420 499 300 999 či mailu: .

Pokud by vám navíc byl hlavní program málo, tak vězte, že v amatérském předprogramu se představí vycházející hvězdy stáje BoxEvents Daniel Táborský, Jakub Šuda – který se v Trutnově v minulosti připravoval pod vedením trenérů Karla Kubce a Milana Ondráška – a také dva mladé talenty: třináctiletý Pavel Nevečeřal a patnáctiletý Adam Maxa.

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze