Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Více než solidní náhrada. Price si to rozdá s Chisorou místo nemocného Parkera!

Chisora vs. PriceChisora vs. PriceLONDÝN – Pořádná řežba se uskuteční v britské metropoli 26. října v posledním předzápase. Brit Dereck Chisora (31-9, 22 KO) si dá dostaveníčko s krajanem Davidem Pricem (25-6, 20 KO). Zápas je vypsán zatím na dvanáct kol.

Je to přesně týden, co promotér galavečera v londýnské O2 Arena – Eddie Hearn – na Twitteru oznámil, že Novozélanďan Joseph Parker (26-2, 20 KO) musel kvůli onemocnění odstoupit z plánovaného souboje s Dereckem Chisorou.

DALŠÍ NOVINKY K TÉMATU:

Souboje, kvůli kterému ztropil druhý jmenovaný show na tiskovce, když oznámil, že chce dostat přidáno, nebo být hlavním zápasem galavečera konaného pro finále World Boxing Super Series v lehké velterové váze Josh Taylor (15-0, 12 KO) vs. Regis Prograis (24-0, 20 KO).

Nedostalo se mu ani jednoho, demonstrativně opustil tiskovou konferenci a poté se začalo řešit, zda neopustí i samotný duel. Ve chvíli, kdy ten padl, dostalo se mu několikerého popíchnutí, především z řad fanoušků.

A mnozí čekali, jakou dostane „náhradu“.

Nyní se dá říct, že ta je neméně zajímavá. A pro požadavky Chisory vlastně ještě více než Parker. Za tři týdny dojde totiž na hodně třaskavé ostrovní derby.

Je až k neuvěření, že na souboj pětatřicetiletého „Del Boye“ a o rok staršího Davida Price dochází až nyní. Ve chvíli, kdy by měli být oba tak trochu za zenitem. Když už jsou jim přece jen dost vzdáleny velké světové bitvy.

Jenže vzájemný střet může vítěze katapultovat k ještě jedné velké, možná i světové výzvě.

„David vstupuje do duelu po impozantním vítězství nad Davidem Allenem. Chisora naopak po knockoutové demolici Artura Szpilky. Tohle bude nesmírně třaskavý souboj,“ řekl výkonný ředitel Sky Sports Boxing Adam Smith.

Jen těžko s ním jde nesouhlasit. „Je mi jedno, koho 26. října vyprovodím z ringu. Price je velký, má nyní úspěch, ale já jsem připraven na cokoliv. Pokud si myslí, že před ním budu stát a nechám se mlátit jako Allen, tak se plete. Tohle je duel Sever vs. Jih v mém městě. Zničím ho,“ zaznělo z úst Chisory, který zastupuje onen Jih ostrovního království.

„Jsem nadšený z tohoto zápasu. Celé léto jsem v tělocvičně a čekám přesně na tuto příležitost. Tušil jsem, že může něco opravdu velkého přijít a je to tady,“ kontroval liverpoolský obr, který měl původně boxovat až na konci listopadu a který nebyl první volbou promotérů.

Na rozdíl ale od Michaela Huntera, Oscara Rivase či Manuela Charra nabídku Matchroom Boxing přijal. Bude za svoji odvahu odměněn?

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Copyright © 2010-2020 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze