Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Zmatek! Zápas Chisora - Pála bude, ze hry vypadl jen titul!

  • Napsal Profiboxing.cz

Chisora vs. Pála budeChisora vs. Pála budePRAHA - V Česku očekávaný souboj o titul mistra Evropy těžké váhy mezi Dereckem Chisorou a českou jedničkou Ondřejem Pálou bude! Dle dopisu, který rozeslal Frank Warren, to sice není na první pohled zřejmé, ale dle informací Profiboxing.cz byla zrušená jen dobrovolná Britova obhajoba titulu EBU!

Zmýlená neplatí a v tomto případě naštěstí. Manažer britského boxera dnes dopoledne zaslal na vedení Evropské boxerské unie (EBU) dopis, ve kterém píše: "Promotér Frank Warren informuje, že dobrovolná obhajoba titulu EBU těžké váhy mezi šampiónem Dereckem Chisorou a Ondřejem Pálou, která byla naplánována na 30. listopadu do Londýna, je definitivně zrušená."

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

K samotnému souboji ale dojde. K dezinformaci došlo na trase Warren-EBU-Česko. Pro českého bojovníka, který se na duel s britským rebelem poctivě připravuje - přestože část této přípravy věnoval původně jinému naplánovanému soupeři - by toto byla obrovská rána, která vystrašila i jeho kouče Jurije Krivoručka. Po několika telefonátech mezi Českem a ostrovy ale byly všechny poplašné zprávy naštěstí vyvráceny!

A když už nová informace, tak nakonec pozitivní. Společně s tímto dopisem přišlo Lukáši Konečnému, coby sekretáři ČUBP (Česká unie boxerů profesionálů), potvrzení o tom, že za zraněného Němce Christiana Pawlaka přijímají coby náhradu českého bojovníka Štěpána Horvátha.

Ten tak v souboji o Evropský titul WBO v super střední váze vyzve domácí talent Franka Buglioniho (10-0). Pokud vám toto jméno něco říká, tak správně. Jeho posledním soupeřem byl jiný tuzemský bojovník Bronislav Kubín, souboj s ním byl sporně ukončený už ve druhém kole (VÍCE ZDE!).

A ještě jedna dobrá zpráva na závěr. Jednání mezi Warrenem a Sport TV jsou v pozdní fázi, pokud se již nic na poslední chvíli nepokazí, měli by dostat možnost vychutnat si oba tyto zápasy také čeští fanoušci boxu. Tedy ti, kteří mají k dispozici tento satelitní či kabelový program.

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze