Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Ufo v Trutnově? Nikoliv, v UFFO Aréně si to rozdají drsní hoši na ostří rukou!

  • Napsal Antonín Vavrda

Martin Parlagi (vpravo) a Oszkar Fiko / zdroj foto: Stanislav ŠkodaMartin Parlagi (vpravo) a Oszkar Fiko / zdroj foto: Stanislav ŠkodaTRUTNOV – V předchozích letech se jaro v tuzemsku neslo ve velmi poklidném duchu. Letos tomu ale hodlá být jinak. Našlapaný program následujících dvou měsíců domácí boxerské scény startuje galavečer v Trutnově. A bude se rozhodně nač dívat!

Celkem deset soubojů, hezky rozdělených na pět amatérských a pět profesionálních uvidí fanoušci, kteří se rozhodnout navštívit Společenské centrum v Trutnově, moderní to kulturní středisko staré zhruba pět let.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Hlavním tahákem bude slovenská hvězda Martin Parlagi (15-1) a bývalý pornoherec a nyní už profesionální boxer na plný úvazek Robert Rosenberg (5-0). Prvně jmenovaný se touží nadále udržovat v zápasovém tempu a čeká na velkou zahraniční nabídku, pro druhého bude Trutnov přípravou na blížící se šlágr – 11. dubna si to rozdá s Radkem Linkou (8-4) o domácí titul v křížové váze.

Robert Rosenberg na váženíRobert Rosenberg na vážení

„Cítím se dobře, příprava probíhá tak, jak má. Po Trutnovu už mě čeká maximální trénink na Radka. Vím, že nikdo nečeká, že vyhraji, že budu outsider a já to neřeším. Prostě se chci bavit a užít si to. A určitě s Danem Táborským nějakou taktiku na něj vymyslíme," řekl Rosenberg během čtvrtečního galavečera Manažerské extraligy boxu Profiboxing.cz.

Dnešním duelem v Trutnově s neznámým Maďarem Martinem Szatmarim (0-1) navíc oslaví své čtyřicáté narozeniny. A určitě bude chtít toto významné jubileum podpořit další výhrou, nejlépe opět před limitem.

Chybět u toho nebude ani jeho trenér Táborský. Ten se navíc představí také v ringu. Naposledy před očekávaným šlágrem s Pavlem Šourem o pozici tuzemské jedničky v supertíze – ovšem mezi amatéry – se postaví mladému Polákovi Grzegorzi Kmiecikovi.

Lukáš Konečný a Martin ParlagiLukáš Konečný a Martin ParlagiV zaplněné UFFO Aréně, do které už je prodáno dvě třetiny vstupenek v ceně 300, 250 a 150 Kč, se ukáží fanouškům také domácí naděje profesionální ringu – v těžké váze debutující Martin Mráz a v polotěžké divizi o něco zkušenější Jakub Synek (3-0).

„Rozhodně nechci zklamat své fanoušky, kteří na mne chodili už před patnácti lety v amatérech. Bude to velké a já se na to moc těším," řekl letos sedmatřicetiletý Mráz, který se k boxu vrátil před dvěma lety poté, co se mu rozpadlo manželství a on v tomto sportu našel možnost seberealizace. „V té době mě nic nebavilo, ani v posilce jsem nedokázal vypnout," dodal k tomuto tématu.

„V této hale bývá vždy parádní atmosféra, moc se na to těším. Boxovat doma je vždycky speciální. Přijde se podívat spoustu známých, bude to super. Věřím, že prodám svoje zkušenosti z amatérského i profesionální ringu," doplnil kamaráda o šest let mladší Synek, který se boxu věnuje s přestávkami již deset let.

A komu by snad nestačilo čistě boxerské dění v ringu, může se těšit na krásné hostesky s čísly, nebo na Lukáše Konečného, který je v posledních dnech na roztrhání a v Trutnově bude nejen supervizorem profesionálních duelů, ale také čestným hostem.

KOMPLETNÍ PROGRAM GALAVEČERA:

Amatérské duely:

Školní mládež do 57 kg: Adam Maxa vs. Tomáš Prokeš
Školní mládež do 66 kg: Pavel Nevečeřal vs. Filip Šariský
Kadeti do 63 kg: Jakub Šuda vs. Daniel Littau (Německo)
Muži do 69 kg: Miloš Bártl vs. Artur Dauti
Muži nad 91 kg: Daniel Táborský vs. Grzegorz Kmiecik (Polsko)

KOMPLETNÍ PROGRAM PROFESIONÁLNÍCH ZÁPASŮ NALEZNETE ZDE!

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze