Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

26 zápasů, 26 výher, 26 knockoutů. Jízda Deontaye Wildera pokračuje

Kelvin Price spinká, Deontay Wilder může slavit / zdroj foto: www.boxingscene.comKelvin Price spinká, Deontay Wilder může slavit / zdroj foto: www.boxingscene.comLOS ANGELES - Americký talent těžké váhy Deontay Wilder (26-0) si připsal další čárku na pažbě, když na galevečeru v Los Angeles knockoutoval ve třetím kole krajana Kelvina Price (13-1) a získal do své moci volný pás WBC pro Severní Ameriku.

Přesně 6 minut a 51 vteřin trval další souboj Deontaye Wildera v profesionálním ringu. Bývalý vysokoškolský basketbalista Kelvin Price totiž déle favoritovi odolávat nedokázal.


VÍKEND V PROFESIONÁLNÍM RINGU:


Price sice nastoupil do ringu s hodně neobvyklým stylem, ze kterého byl jasně čitelný rukopis jeho kouče Roye Jonese seniora, a dvě kola dělal svým rozevlátým stylem Wilderovi potíže.

Jenže když v úvodu třetího chytil před klinčem levý vytočený hák na bradu bylo rozhodnuto. Wilder si byl svého úderů moc dobře vědom a proto, když oba dvoumetrové chasníky ringový Ray Corona roztrhl od sebe, jal se své dílo dokončit.

Rychle ke svému soupeři nakročil, zakýval rameny a poté jej drtivým pravým hákem poslal téměř ven z ringu. "Je neskutečně silný a tvrdý, je to velký talent," pronesl na Wilderovu adresu pár desítek minut před startem zápasu Abner Mares. Jeho slova vzápětí podpořil další neporažený bijec André Ward.

Wilder si tak kromě parádní bilance připsal na konto volný pás WBC pro Severní Ameriku a znovu se přiblížil už skutečně těžkému soupeři ze širší světové špičky. Kdo ví, třeba se v příštím roce v jeho rekordu bude skvít i další příjemný Price, tentokrát však s křestním David a britskou vlajkou u něj...

Khan nedal Molinovi šanci

V hlavním zápase galavečera se v boji o "Stříbrný" titul v lehkém velteru utkali Amir Khan a Carlos Molina. Američan sice britské boxerské naději sliboval rychlý konec, opak byl ale pravdou.

Od úvodního kola vládl ringu výborně takticky připravený Khan, který soustředěným výkonem, kdy se nesnažil za každou cenu Molinu sundal, ale postupně jej rozebírat a rozbíjet, jasně dominoval.

Na třicetiletém dosud neporaženém Molinovi se postupem času začaly inkasované údery projevovat více a více, a když si jej v přestávce před 11. kolem byl zkontrolovat v rohu ringový Jack Reiss, bylo jasné, co bude následovat. Zápas byl vzápětí skutečně ukončen jako RTD.

Khanovi se tak povedl návrat po dvou porážkách, když především ta poslední knockoutová od Dannyho Garcíi řádně otřásla jeho sebevědomím. Sedmadvacetiletý rodák z Boltonu ale dnešním výkonem ukázal, že se z chyb dokáže poučit.

VÝSLEDKY GALAVEČERA V LOS ANGELES NALEZNETE ZDE!

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Komentáře   

# teším sa....tomasko 2012-12-16 14:34
už sa teším na jeho zápasy s dnešnými ťažkými váhami z top 10 alebo 20, napr. taký Povetkin, Boytsov, prípadne Fury, myslím že takéto šprty by knockautoval do 3 kola. Pricea som sledoval viac zápasov je to veľmi kvalitný boxer má 201 cm a skvelú pohybliosť, nechce sa mi veriť že ho takto sundal.
Ohlásit správci
# :)Milda 2012-12-16 12:57
a ze 26 zapasu neboxoval dele jak 4 kola, to uz taky něco znamená!Osobně mu fandim,myslim si že další soupeř už bude zvučnejšího jmena :)
Ohlásit správci
# tomaskowad 2012-12-16 12:16
tomasko venuj se dal fotbalu a hokeji a nepis sem kraviny
Ohlásit správci
# 26wad 2012-12-16 12:15
ta bilance je pekna 26 win 26 k.o ale nic to neznamena,zadne j znamej top boxer..
Ohlásit správci
# 26Delboy 2012-12-16 12:43
Ale znamena. 26 souperu z nich kazdy chtel vyhrat a kazdy skoncil na zemi. Deontay uz dokazal, ze je beze sporu dobry power-puncher a dobry boxer. Jak moc dobry se ale ukaze teprve tehdy az zmeri sily s nekym z top20.
Ohlásit správci
# to tomasko:David 2012-12-16 09:06
Kde si vzal, že je Badr Hari jeden z nejlepších boxerů? V kickboxu je možná dobrej, ale v boxu by moc výher s jeho stylem neudělal. Každopádně to nic nemění na tom, že je to super zápasník. A stavět Badra a Wildera na top žebříček je směšné a takový názor může napsat jen hlupák. Ale určitě bych Wildera nedával někam dolů, podle mě vezme žezlo po po bratrech a bude na 1. místě v rakingu velice brzo.
Ohlásit správci
# Hayetomasko 2012-12-16 07:14
a za nimi ešte David Haye aby som mu nekrivdil :)
Ohlásit správci
# Wilder je najlepšítomasko 2012-12-16 07:07
toto je podla mna momentálne najlepší boxer sveta. za ním je už len v boxe lepší Badr Hari a po ňom Wladimir Klitschko.
Ohlásit správci
# hari ???????hayemaker 2012-12-16 10:02
hahaha velmi ma pobavil ten nazor , ved badr hari by nemal sancu ani proti Martinezovi , nie to este proti tazkym vaham z top 100 ,, badr hari je v boxe šašo !!
Ohlásit správci

Copyright © 2010-2020 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze