Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Českou boxerkou roku 2013 je dle fanoušků Profiboxing.cz Lucie Sedláčková

  • Napsal Profiboxing.cz

Lucie Sedláčková / zdroj foto: Jitka NovákováLucie Sedláčková / zdroj foto: Jitka NovákováPRAHA – Těsně po Štědrém dnu jsme na našem webu spustili fanouškovské hlasování v několika anketách. Nyní je na čase postupně zveřejňovat jejich výsledky. Jako další a jedna z nejdiskutovanějších přichází na řadu ta, kde jste mohli volit poprvé tuzemskou boxerku roku.

A stejně jako u českého boxera roku, také zde vzbudilo hlasování i výsledky hodně velké emoce. Od třetího dne ankety se totiž dostala do trháku pražská boxerka Lenka Kardová, kterou z ostatních deseti dívek dokázala „stíhat" pouze Lucie Sedláčková.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

SLOVA VÍTĚZKY LUCIE SEDLÁČKOVÉ
„Chtěla bych moc poděkovat všem svým fanouškům za jejich neustálou fantastickou podporu! Je to fajn pocit, když boxujete a víte, že v ringu nejste nikdy sami a i mimo něj, sdílíte se mnou především moje pocity, otevíráte se mi a já na oplátku Vám. Moje obrovské DÍK. Ale i přesto z mého pohledu, v mých očích, jsou nejlepšími boxerkami uplynulého roku Alice Šrámková spolu s Martinou Schmoranzovou, které jako jediné přivezli stříbrné medaile ze šampionátu EU, to ony by si zasloužily velké uznání. Také bych chtěla poděkovat reprezentačním trenérům a novinářům, protože jen díky nim, se vůbec český amatérský box hýbe po kouskách dopředu. Díky těmto lidem za jejich práci a úsilí, díky kterému je konečně box vidět. A na závěr bych chtěla říct: 'Žádné vyšetřování, žádné právo mluvit. Pokud se nechystáte hluboce zahledět, prostě zmlkněte.' Mike Tyson."

Poté, co jsme z organizačních důvodů již v pátek (!!!) 3. ledna prodloužili hlasování v této anketě až do středečního večera, svůj náskok neustále zvyšovala a ještě ve středu v poledne nad svojí největší konkurentkou Kardová vedla. Poslední hodiny hlasování ale způsobily obrat a celkový triumf nakonec slavila o necelé čtyři procenta Sedláčková, která je dle mnohých nejtalentovanější česká bojovnice.

Obě dívky porazily konkurenci o parník, dohromady získaly přes 80 procent z celkového počtu téměř tří tisíc hlasů! Vyrovnaný boj se pak rozhořel také o třetí místo, kde nakonec doslova o pár hlasů (sedm!) porazila Denisa Pauerová další talentovanou boxerku Dominiku Kovaříkovou.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem hlasujícím a věříme, že jste si anketu – kde nešlo o nic více, či méně, než zpopularizování boxu u nás (což se s ohledem na velký zájem o ni také povedlo) – i přes některé zbytečně nenávistné a ostré komentáře užili...

CELÉ HLASOVÁNÍ I VŠECHNY NOMINOVANÉ NALEZNETE ZDE!

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze