Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Algieri vyzrál na Provodnikova, touží po Pacquaiovi

  • Napsal Profiboxing.cz

Algieri vs. Provodnikov / zdroj foto: The Ring MagazineAlgieri vs. Provodnikov / zdroj foto: The Ring MagazineATLANTIC CITY – Amerika má za sebou hodně divoké víkendy. Nejdříve zbil Miguel Cotto vládce střední váhy Sergia Martineze, uplynulou sobotu si pak relativně neznámý Chris Algieri (20-0) vyšlápl na ruského tvrďáka Ruslana Provodnikova (23-3).

Karty byly rozdány jasně – Provodnikov svého protivníka zbije a dočká se top zápasu. Vždy „Sibiřský Rocky" se původně s americkým talentem, který ale dosud zářil především v kickboxu, ani utkat nechtěl. Za prvé jej nepovažoval za právoplatného soupeře, za druhé věděl, že jde do zápasu, kde může jen ztratit. A za třetí – že jde proti soupeři, který mu stylem vůbec nesedí.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

A to se také projevilo v ringu. Provodnikov sice dokázal protivníka sestřelit už v prvním kole, jenže Algieri prokázal velkou odolnost, vstal a nakonec šampiona doslova utančil. „Byla to chyba, že do zápasu s ním šel, je těžké to dát Ruslanovi, i když bojoval nátlakově, neměl dost úderů," pronesl po zápase například Paulie Malignaggi.

Statistiky Provodnikov vs. AlgieriStatistiky Provodnikov vs. AlgieriDle něj tak nepřímo promotér Top Ranku Bob Arum opět při nasazování svého koně chyboval. Kritiku si již slízl za jarní tlačenku Vasila Lomačenka do souboje o titul mistra světa s Orlandem Salidem, několik přehmatů lze najít v jeho případě i v loňském roce. Nyní na to doplatil Provodnikov.

I přesto se dá čekat, že z vysoké hry o tituly nevypadne. Důvod? Ruská mlátička má styl, který se líbí. Prosadit se ale chce také jeho přemožitel. Algieri (za zápas inkasoval rekordních 100 tisíc dolarů!, Rus 750 tisíc dolarů, taktéž rekordní gáži) si dokonce troufá na mety nejvyšší. Jaké? V jeho případě Filipínce Mannyho Pacquiaa.

Zda-li by jeho výkon proti Provodnikovovi na legendárního soupeře stačil, to se můžete podívat níže. Přidáváme videa i z dalších zajímavých (televizních) soubojů galavečera v Atlantic City...

VIDEO CELÉHO ZÁPASU CHRIS ALGIERI VS. RUSLAN PROVODNIKOV

VIDEO CELÉHO ZÁPASU DEMETRIUS ANDRADE VS. BRIAN ROSE


Эндр (вринге.ком) by 20101017d

VIDEO CELÉHO ZÁPASU SEAN MONAGHAN VS. ELVIR MURIQI


Mon-Mur by 20101017d

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze