Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Bezva finta: Dvojitý Pascalův úder do hlavy zaskočeného Buteho

  • Napsal Antonín Vavrda

Dvojitý úder Jeana Pascala na Luciana ButaDvojitý úder Jeana Pascala na Luciana ButaMONTREAL – Kuriózní situace pobavila asi nejednoho pozorného fanouška, který sledoval noční šlágr polotěžké váhy mezi Jeanem Pascalem (29-1-2) a Lucianem Butem (31-2). Prvně jmenovaný kromě jiného totiž několikrát předvedl málo vídaný „dvojitý atak na hlavu" soupeře...

Poprvé si tohoto okamžiku všimla televize HBO v devátém kole, když do přestávky před desátou rundou vložila zpomalené záběry jednoho z útoku Pascala v závěru dějství. Jednatřicetiletý rodák z Haiti totiž zaútočil na o dva roky staršího Rumuna háky z obou rukou naráz.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Boxersky netradiční (ale dle pravidel) taktikou navíc slavil Pascal pro tento okamžik úspěch. Buteho totiž zaskočil natolik, že ten se snažil za každou cenu krýt svojí hlavu a zapomněl na žebra, kam mu následně Pascal přidal dva velmi nepříjemné zvedáky.

Kanadský bijec, který nakonec slavil jednoznačné bodové vítězství v poměru 3-0, se o něco podobného pokusil ještě v desátém i jedenáctém kole, takto úspěšný – de facto čtyři čisté, bodované údery – z toho již nevytěžil.

Pravdou každopádně je, že pokud by byl tento bijec žijící nedaleko Montrealu v dokončení útoku stejně důsledný, jako v této neobvyklé situaci, mohl ze zápasu odejít jako vítěz daleko dříve. Pascal totiž Butem několikrát otřásl, ovšem jako by mu to stačilo, a místo toho, aby se otřeseného protivníka pokusil dorazit, tak se následně spíše stáhl zpět do obrany.

OHLASY, FOTOGALERIE A VIDEO ZE ZÁPASŮ V MONTREALU V PONDĚLÍ A DALŠÍCH DNECH NA NAŠEM WEBU!

DVOJITÝ ÚDER JEANA PASCALA V ZÁPASE S LUCIANEM BUTEM

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze