Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Brutální bitka! Zmlátili by ukrajinští politici i rivala Vitalije Klička?

  • Napsal Profiboxing.cz

Bitka poslanců na UkrajiněBitka poslanců na UkrajiněKYJEV – Krize na Ukrajině se rozhodně neuklidňuje. Kromě veřejně známých důkazů, které plní zpravodajské servery v rubrikách politika, nebo svět, to lze vyčíst i z dalších „maličkostí". Například rvačky dvou poslanců ukrajinského parlamentu, ke které došlo přesně před týdnem.

Na té by nebylo nic tak extra zajímavého. Politici celého světa sem tam ulítnou a ukáží i svoji „jinou tvář". Někteří uráží novináře, někteří při jednání spí, další kradou tužky, občas dojde i na šarvátky, často hromadné.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Jenže souboj Jegora Soboleva ze strany Svépomoc a Vadima Ivčenka z uskupení Vlast nebyl jen bezduchým mácháním pěstí, jak to zrovna vyjde. Oba muži ukázali, že mají minimálně základy v boxu, protože jejich bitce už chyběly jen rukavice a ring.

A kdo zvítězil na body? Nejspíše Ivčenko, který si sice z přestřelky odnesl rozbitý nos, posledním úderem ale poslal Soboleva, bývalého novináře a vůdce hnutí na Majdanu, do downu. Oba muži se poté rozešli a museli vysvětlovat své chování zástupcům sedmé velmoci.

Ukrajinská vládla, která má ostatně problémy sama se sebou, je nakonec potrestala jen tím, že pět pracovních dní se nemohli zúčasnit jejího zasedání. Ostatně jak už kdysi řekl jeden z místních politiků Oleg Nadoša: „Rvačky zástupců politických stran jsou asi poslední možností, jak se zviditelnit a prosadit. Není to sice efektivní, ale je to demokratické!"

Trest Sobolevovi a Ivčenkovi vypršel právě dnes, dle zpráv z Ukrajiny zatím druhé kolo souboje na řadu nepřišlo, přestože jednání vlády jsou i nadále velmi bouřlivá.

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze