Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Buglioni hlásí návrat, Baker vystřelil soupeře z ringu

  • Napsal Profiboxing.cz

Tom Baker slaví vítězství / zdroj foto: Sports YahooTom Baker slaví vítězství / zdroj foto: Sports YahooLONDÝN – Zajímavou předehru před příští sobotou a souboje Dereck Chisora vs. Tyson Fury připravil promotér Frank Warren fanouškům boxu na ostrovech. Na místní zvyklosti netradičně ve středu uspořádal galavečer na tradičním místě – v legendárním York Hall v Londýně. Hlavní hvězdy? Frank Buglioni (13-1), Mitchell Smith a Tom Baker.

Prvně jmenovaný se objevil v ringu poprvé od dubna, kdy mu nepříjemné probuzení z hvězdného snění připravil ukrajinský veterán Sergej Chomitskij (29-2-10), který jej rozbil v šesti kolech. Pětadvacetiletý talent z Londýna slíbil, že se poučí z chyb a své předsevzetí začal naplňovat právě v York Hall.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Krajana Sama Couzense (11-1-13) dokázal rozebrat ve čtyřech kolech, když jej zároveň hned v první rundě poslal k zemi. Jak jinak, než po úderu na spodek, kterými před Chomitskim ničil jednoho protivníka za druhým.

Ve vrcholu večera si to pak rozdali o volný Britský titul v super pérové váze Mitchell Smith (9-0) a Peter Cope (9-1). Dle rekordu se sice mělo jednat o vyrovnaný duel, leč v ringu to vypadalo od pátého kola zcela jinak. Smith dominoval, poslal Copa do počítání v šestém dějství a odměnou mu bylo jednomyslné vítězství 3-0 na body i zmíněný titul.

V ringu se na tradiční adrese Bethnal Green v západním Londýně představili také Bradley Skeete (17-0), který si vylepšil svojí bilanci o šestý triumf před limitem soubojem se Stevenem Pearcem (8-4), a také Tom Baker (9-0). Ten doslova vystřelil z ringu Marka Tilla (2-9) a zaznamenal teprve druhý knockout profesionální kariéry.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY GALAVEČERA NALEZNETE ZDE!

VIDEO CELÉHO ZÁPASU FRANK BUGLIONI VS. SAM COUZENS

VIDEO CELÉHO ZÁPASU MITCHELL SMITH VS. PETER COPE

VIDEO CELÉHO ZÁPASU BRADLEY SKEETE VS. STEVEN PEARCE

(Video dodáme později)

VIDEO CELÉHO ZÁPASU TOM BAKER VS. MARK TILL

(Video dodáme později)

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze