Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Bum, bum a dobrou noc! Joshua a Wallisch soupeře uspali

  • Napsal Profiboxing.cz

Joshua a Avila po zápase / zdroj foto: Sky SportsJoshua a Avila po zápase / zdroj foto: Sky SportsPRAHA – Hodně působivě se fanouškům v sobotu večer předvedli dvě talentované supertíhy – Brit Anthony Joshua (5-0) a Němec Michael Wallisch (12-0). Jejich soupeři – Hector Alfredo Ávila, respektive Frank Schadwill – dostali totiž během pár desítek vteřin pořádně naloženo.

Je mu osmadvacet let, měří 196 centimetrů, je tak trochu průšvihář, který se obklopuje kamarády, ze kterých jde strach už od pohledu, ovšem v okamžiku, kdy vleze do ringu, mění se na hodně sebevědomou a tvrdou zbraň. Kdo? Němec Michael Wallisch.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Ten se sice naposledy trápil deset kol s Larsem Buchholzem, kterého nebyl schopen sestřelit, slova o poučení se, ale deklaroval právě v sobotu, kdy Franku Schadwillovi nedal za necelá dvě kola ani chvíli pomyšlení na nějaký úspěch. Zda-li se naplní slova jeho promotéra Ulfa Steinfortha o další – nyní již mezinárodní zkoušce – to zjistíme během pár týdnů.

Ještě daleko méně času na přemýšlení o „bytí, či nebytí" dal Brit Anthony Joshua argentinskému veteránovi Hectoru Alfredu Avilovi. Během 134 vteřin bylo totiž po zápase a poslední olympijský vítěz v supertíze opět důrazně řekl o to, aby byl postaven ještě před těžší zkoušku.

Skvělou zprávou budiž, že on sám, i jeho manažer Eddie Hearn se této vizi nebrání, i když stále dávají přednost opatrnosti. K té je rozhodně nabádají i hodně čerstvé příklady hodně tvrdých nárazů na hubu talentovaných bijců – loni Joshuova krajana Davida Price, jen pár hodin po něm pak Vasila Lomačenka, démona amatérského ringu posledních pěti let.

Tak, či onak, Joshua by se měl v ringu představit opět 19. dubna v Manchesteru a pokud všechno klapne dle předpokladů, mohl by se mu postavit jeden z dvojice britských veteránů s tvrdým úderem Matt Skelton, Michael Sprott.

Zatímco na další dva souboje Wallische i Joshuy si budeme muset ještě chvíli počkat, na jejich sobotní vystoupení se můžete již nyní podívat ve videích níže.

VIDEO CELÉHO ZÁPASU ANTHONY JOSHUA VS. HECTOR ALFREDO AVILA

VIDEO PRVNÍHO KOLA ZÁPASU MICHAEL WALLISCH VS. FRANK SCHADWILL

VIDEO DRUHÉHO KOLA ZÁPASU MICHAEL WALLISCH VS. FRANK SCHADWILL

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze