Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Drsné i veselé přípravy obrů: Taišan se zhlédl v Kličkovi, co Fury?

  • Napsal Profiboxing.cz

Příprava čínského obra Taišana DongaPříprava čínského obra Taišana DongaPRAHA – V pátek jsme vám ukázali několik videí z finální části přípravy Kazacha Gennadije Golovkina (31-0) a Brita Martina Murrayho (29-1-1), kteří se chystají na svůj vzájemný souboj o dva tituly mistra světa. K tomu dojde v sobotu 21. února v Monte Carlu.

Nyní se můžete podívat na několik videí z aktuálních příprav čtyř obrů těžké váhy – Číňana Taišana Donga (2-0), bratranců Tysona (23-0) a Hughieho (14-0) Fury, a také Christiana Hammera (17-3), který právě Tysona za dva týdny vyzve v přímém souboji o pozici jedničky federace WBO.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Prvně jmenovaného čeká další duel v pátek 27. února proti Američanovi Royi McCrarymu (3-2), který by mu jistě neměl dělat větší problémy a měl by talentu Golden Boy Promotions posloužit především v ověření toho, jak se zlepšuje.

Ostatně v progres věří i sám 213 centimetrů vysoký obr žijící v Pekingu. „Výška je mojí výhodou ale i prokletím. Moc se mi líbí, jak si s ní dokázal poradit Vladimir Kličko. Chtěl bych lidem ukázat, že nejsem jen velký a silný, ale že mám i slušnou techniku," nechal se slyšet teprve šestadvacetiletý bijec.

Taišan Dong (213 cm), Nick Arce (vpravo, 172) a Manuel Roman (170 cm)Taišan Dong (213 cm), Nick Arce (vpravo, 172) a Manuel Roman (170 cm)„Máme před sebou ještě hodně práce, ale zlepšuje se každým tréninkem. On je neuvěřitelně silný a tvrdý. Na to, jak je velký, má i slušně rychlé nohy. My musíme zapracovat na tom, aby byl v ringu více uvolněný, protože s tím přijde i zlepšení techniky," doplnil jej kouč Buddy McGirt.

S podobnými „problémy" se dle svých kritiků potýkají také oba Furyovci. Prvně jmenovaného čeká 28. února bitva s Christianem Hammerem, další těžkou vahou, která v posledních třech letech vykázala výrazné výkonností zlepšení, Hughie pak narazí už o týden dříve na nepříjemného ukrajinského rváče Andreje Ruděnka (24-1).

„Kdyby na něj nebyl Hughie připravený a pochyboval bych o jeho odolnosti a bradě, proti takovému soupeři bych ho nepustil. Ale myslím, že on to zvládne. Je navíc lepší technicky, vyhraje," řekl na konto svému dvacetiletého syna kouč obou pořízků Peter Fury.

„Tyson má mnoho předností, má ale zároveň velmi zranitelnou bradu. Stejně tak bych netvrdil, že je nějaký velký puncher. Každý, kdo je tak velký a těžký jako on, by měl umět pořádně tvrdě udeřit, pokud boxuje správně technicky. Nevím, jestli je to výhoda, či naopak, ale je zároveň velmi nevyzpytatelný. Může zazářit a být na jeden večer nejlepší na světě, stejně jako zklamat," přidal pohled na šestadvacetiletého Tysona bývalý mistr světa Barry McGuigan pro britský The Mirror.

VIDEO Z OTEVŘENÉHO TRÉNINKU TAIŠANA DONGA

PŘÍPRAVA TYSONA FURYHO – ČÁST 1 (před zápasem s Dereckem Chisorou)

PŘÍPRAVA TYSONA FURYHO – ČÁST 2

PŘÍPRAVA TYSONA FURYHO – ČÁST 3

SPARING TYSONA FURYHO S HUGHIEM FURYM (jen údery na tělo)

PŘÍPRAVA CHRISTIANA HAMMERA

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze