Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO ESPN Boxcino 2015: předkrm těžkým vahám byl více než lahodný

  • Napsal Profiboxing.cz

Boxcino2015 - čtvrtfinále lehká střední váhaBoxcino2015 - čtvrtfinále lehká střední váhaCONNECTICUT – V pátek večer si to v Mohegan Sun Casinu v Uncasville rozdalo osm boxerů v prvním kole turnaje ESPN Boxcino 2015 v lehké střední váze. A bylo se skutečně nač dívat. Příští týden navíc odstartuje tento turnaj pro letošní rok také pro těžké váhy!

Čtyři zápasy, dva knockouty, dva jednoznačné souboje na body. Toť páteční turnaj pod hlavičkou ESPN, který je rok od roku prestižnější. Aby ne, vítěz celého klání rozděleného do tří večerů získá Severoamerické tituly WBA a WBO (NABA, NABO) ve své divizi a místenku do TOP 10 obou těchto organizací.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

A kdo se tomuto plánu nejvíce přiblížil v pátek v lehké střední váze?

Jako první vstoupili do ringu Ukrajinec Stanislav Skorochod (9-0) a Michael Moore (13-0). O hlavu vyšší Ukrajinec dominoval od začátku souboje, soupeře poslal poprvé k zemi ve třetím kole, podruhé ve čtvrtém a když mu posléze Moore stál v ringu jako pytel a nebyl schopen absorbovat, nebo uhnout jednoduchým úderům, ringový Mike Ortega tento souboj raději ukončil.

Boxcino2015 - čtvrtfinále lehká střední váhaJeho soupeřem bude další habán John Thompson (15-1), který zcela opanoval souboj s krajanem Ricardem Pinellem (10-1-2). Ten se sice snažil, proti vyššímu soupeři mu nebyl nic platný ani obrácený gard. Přitom Thompson byl až náhradníkem za Cleotise Pendarvise, který neudělal ve čtvrtek váhu.

V dalším souboji si podobně vedl i Armén Vito Gasparjan (15-5-3). Ten si poradil s dalším neporaženým bojovníkem turnaje – Simeonem Hardym (13-1) z Guyany. „Candymen" neměl proti zkušenějšímu soupeři, který už se postavil například Jessiemu Vargasovi či Jermellu Charlovi, šanci a ten vyhrál stejně jako Thompson 3-0 na body.

Proti němu se v semifinále 3. dubna postaví americký „Kanón" Brandon Adams (16-1). Ten loni nestačil ve finále tohoto turnaje – ovšem ve střední váze – na Willieho Monroea Jr., pro letošní rok shodil o váhovou divizi níže a hned na úvod knockoutoval v pátém kole levorukého a o půl hlavy vyššího krajana Alexe Pereze (18-2).

Dle zámořských expertů tak potvrdil roli největšího favorita turnaje, kterému by se měl v květnovém finále 22. května postavit Skorochod? Dokáží oba papírové předpoklady naplnit, nebo je zaskočí semifináloví soupeři?

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY GALAVEČERA NALEZNETE ZDE!

Boxcino2015 - čtvrtfinále lehká střední váhaBoxcino2015 - čtvrtfinále lehká střední váha

Boxcino2015 - čtvrtfinále lehká střední váha

Boxcino2015 - čtvrtfinále lehká střední váhaBoxcino2015 - čtvrtfinále lehká střední váha

Boxcino2015 - čtvrtfinále lehká střední váhaBoxcino2015 - čtvrtfinále lehká střední váha

VIDEO CELÉHO ZÁPASU STANISLAV SKOROCHOD VS. MICHAEL MOORE

VIDEO CELÉHO ZÁPASU JOHN THOMPSON VS. RICARDO PINELL

VIDEO CELÉHO ZÁPASU VITO GASPARJAN VS. SIMEON HARDY

VIDEO CELÉHO ZÁPASU BRANDON ADAMS VS. ALEX PEREZ

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze