Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Jeden úder a konec! Barthelemy oslavil triumf s telefonem u ucha!

  • Napsal Antonín Vavrda

Barthelemy vs. Sakkreerin / zdroj foto: stream tvBarthelemy vs. Sakkreerin / zdroj foto: stream tvMINNEAPOLIS – V jednoznačnou záležitost se proměnil hlavní tahák galavečera Friday Fight Night televize ESPN. V Convention Center v Minneapolis totiž již v polovině druhého kola knockoutoval Kubánec Rances Barthelemy (19-0) svého thajského protivníka Fahsaje Sakkreerina (39-1-4).

Amatérská zkušenost proti té profesionální anebo také kubánský Goliáš proti thajskému Davidovi. I tak by se dal označit finálový eliminační duel IBF v super muší pérové váze. 180 centimetrů vysoký bývalý národní amatérský šampión z Arroya Naranja se totiž postavil proti o dvacet čísel menšímu protivníkovi, který se pohybuje mezi profesionály osm let, tedy dvakrát tak dlouho jako on sám.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

A Barthelemy dokázal své výšky naplno od začátku využívat, kdy si dokázal držet o hlavu menšího soupeře od těla přední rukou. Když k ní navíc ve druhém dějství přidal i drtivý zvedák přesně na solar, zápas skončil. Sakkreerin sice po úderu ještě stihl jednou poskočit, poté se mu ale zkřivil obličej bolestí a odpočítání už bylo pro ringového povinnou rutinou.

Šestadvacetiletý Barthelemy se tak dostal nejsnadnějším triumfem kariéry k šanci vyzvat šampióna této organizace – stejně starého Dominikánce Argenise Mendeze (21-2) a o radost z vítězství se ještě v ringu podělil se svými nejbližšími prostřednictvím mobilního telefonu, kariéra jeho pátečního soupeře doznala po nejtvrdší porážce v profiringu značných trhlin.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY GALAVEČERA NALEZNETE ZDE!

VIDEO ZÁPASU RANCES BARTHELEMY VS. FAHSAJ SAKKRERIN


(21-06-2013) Rances Barthelemy vs Fahsai... by danton1988

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze