Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Král žije! Khan přežil knockdown a zdolal Diaze

  • Napsal Profiboxing.cz

Amir Khan vs. Julio Diaz / zdroj foto: www.boxingscene.comSHEFFIEDL - Motorpoint Aréna v Sheffieldu viděla v sobotním hlavním duelu znovuzrození ostrovní hvězdy Amira Khana (28-3). Ten ve druhém souboji pod novým koučem Virgilem Hunterem opět vyhrál, když dokázal zdolat nebezpečného veterána Julia Diaze (40-1-8).

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Statistiky zápasu Khan-Diaz / zdroj foto: www.boxingscene.comTriumfu si britská boxerská hvězda i jeho tým cenila především z jednoho důvodu - Khan se ocitl ve čtvrtém kole po tvrdém háku soupeře na podlaze ringu a mnozí jej v tom okamžiku odepsali. Jenže rodák z Boltonu zápas nezabalil, vstal a postupem času převzal kontrolu nad děním mezi šestnácti provazy.

Vítězství 3:0 bylo sice u bodových velmi těsné, přesto naprosto zasloužené. Jedním z jeho prvních gratulantů byl i mladší bratr Haroon, který na stejném galavečeru jen o pár desítek minut dříve zažil úspěšný profesionální debut, když porazil na body Bretta Fidoa (1-3). Že by se zrodila nová hvězdná bratrská dvojice v boxerském světě?

VIDEO ZÁPASU AMIR KHAN - JULIO DIAZ

VIDEO ZÁPASU HAROON KHAN - BRETT FIDOE


2013-04-27 Haroon Khan vs Brett Fidoe by sweetboxing10

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze