Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Polský rebel Glowacki zbil 'Albánského Tysona' a chce Hucka

  • Napsal Profiboxing.cz

Glowacki vs. Seferi / zdroj foto: FacebookTORUN – Pořádná válka se zjevně chystá o právo vyzvat německého mistra světa WBO v křížové váze Marka Hucka (38-1-2). Kromě Brita Tonyho Bellewa (23-1-2) po něm totiž zatoužil také polský levoruký rváč Krzysztof Glowacki (24-0).

Osmadvacetiletý rodák z Walczu v sobotu v noci zdolal ve dvanáctikolové bitvě v Torunu o deset let staršího „Albánského Tysona" Nuriho Seferiho (36-7) a obral svého soupeře o titul evropského šampiona WBO.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Ten tak přibyl do jeho sbírky polského šampiona a Mezinárodního mistra stejné federace, který Glowacki již získal dříve. Polák tak uhájil pozici číslo 1 WBO, jenže...

...Eliminační bitvu této organizace o právo vyzvat Hucka vyhrál na podzim právě Bellew, který je nyní v ratingu WBO na druhé příčce. Případné hádky obou táborů se tak rozhodl svým doporučením vyřešit sám šampion.

„Můj velký přítel Nuri Seferi má za sebou těžký duel, ve kterém nechal v ringu všechno, na vítězství to ale nestačilo. Občas to tak holt dopadne. Doufám, že je v pořádku. Byl to velký zápas, každopádně Glowacki musí ještě prokázat svoje kvality proti Bellewovi, aby si zasloužil souboj se mnou," vzkázal oběma svým pronásledovatelům rodák ze srbského Ugaa.

Zda oba jeho slova potvrdí, či manažeři všech zúčastněných stran rozhodnou jinak, o tom se rozhodne v následujících dnech a týdnech, na souboj Glowackiho se Seferim se ale můžete podívat již nyní.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY GALAVEČERA NALEZNETE ZDE!

VIDEO CELÉHO ZÁPASU KRZYSZTOF GLOWACKI VS. NURI SEFERI

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze