Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Ruiz si o Ljachoviče zlomil ruku, Russell a Cuellar dominovali

  • Napsal Antonín Vavrda

Andy Ruiz vs. Sergej Ljachovič / zdroj foto: www.instantboxing.comPRAHA – Dva galavečery s hvězdami v hlavních rolích nabídli zámořští promotéři v noci na neděli. Že se bylo nač dívat, o tom by vás mohla přesvědčit naše následující videa...

V tom prvním se představí mexický talent těžké váhy Andy Ruiz Jr. (24-0), který si poradil v desetikolovém souboji s bývalým mistrem světa z Běloruska – Sergejem Ljachovičem (26-7) hladce 3-0 na body (99-91, 98-92, 96-94).

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Andy Ruiz vs. Sergej LjachovičKde kdo čekal, že souboj bude rychlou záležitostí, nakonec se ale protáhl na vypsanou půlhodinku. Možná důvod, proč tomu tak bylo, nabídl vítěz duelu v pondělí prostřednictvím sociálních sítí. „Moc se všem omlouvám, že jsem nevyhrál stylem, jak všichni očekávali, ale ve druhém kole jsem si o něj zlomil pravou ruku," napsal na svůj facebook pětadvacetiletý bijec.

„Cítil jsem se relativně v pohodě, jen to hodně bolelo. Nemohl jsem ho knockoutovat jednou rukou. A kur.. to bolí i nyní, právě jsem v nemocnici," dodal, aby následně přidal fotku se sádrou de facto přes celou pravou ruku. Dle všeho si Ruiz polámal dva prsty a kůstky v zápěstí.

Andy Ruiz vs. Sergej LjachovičDo měsíce by ale měl být Ruiz, který aktuálně šampionem NABF a WBO (Inter-Continental), v pořádku a poté by se měl začít připravovat na galavečer chystaný jeho promotérem Top Rankem na 7. března do Macaa.

Kdo ví, možná se právě tam představí také Američan Gary Russell Jr. (24-1), který se vrátil po porážce od Vasila Lomačenka, jasným triumfem nad odolným krajanem Christopherem Martinem (28-3-5). Toho vybodoval 100-90 (2x) a 99-91 a znovu zopakoval, že chce odvetu právě s ukrajinským přízrakem.

„Porazím Lomačenka v 99 případech ze 100. Chci titul mistra světa a poté okamžitě vyzvat Lomačenka ke sjednocujícímu souboji. Věřím, že pokud se utkáme znovu, tak vyhraji, jednu šanci už dostal, zbylé jsou moje," nechal se slyšel sebevědomý šestadvacetiletý bijec.

Andy Ruiz vs. Sergej LjachovičPodobně vysoké mety má i Jesus Marcelo Andrés Cuellar (25-1). Ten ve stejné váze – pérové – získal prozatímní titul WBA, když v pátém kole knockoutoval Mexičana Rubena Tamaja (25-4-5). A přestože této federaci vládne Jamajčan Nicholas Walters, argentinská mlátička má jiný cíl: Mexičana Abnera Marese.

Zda jej dostane, to se ukáže v dalších dnech a týdnech, jisté je, že se mají fanoušci nejen v této váze nač těšit. Rok 2015 bude jistě hodně napínavý. My vám ostatně hodláme představit jednotlivé šampiony top 4 federací v každé váze i jejich aktuální oficiální vyzývatele během vánočních svátků až do poloviny ledna, kdy si to rozdají o pás mistra světa WBC v těžké váze Bermane Stiverna a Deontay Wilder, a využít tak měsíce, kdy se o velké tituly neboxuje...

Andy Ruiz vs. Sergej Ljachovič / zdroj foto: www.instantboxing.com

VIDEO CELÉHO ZÁPASU ANDY RUIZ JR. VS SERGEJ LJACHOVIČ

VIDEO CELÉHO ZÁPASU GARY RUSSELL VS. CHRISTOPHER MARTIN

VIDEO CELÉHO ZÁPASU JESUS MARCELO ANDRÉS CUELLAR VS. RUBEN TAMAJO

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze