Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Szpilka opět sestřelil Molla aneb Skvělá bitva, za kterou je kritizován

  • Napsal Profiboxing.cz

Szpilka vs. Mollo / zdroj foto: www.boxingscene.comSzpilka vs. Mollo / zdroj foto: www.boxingscene.comCHICAGO – Další ostrou řež má za sebou polský bijec těžké váhy Artur Szpilka (16-0), který v noci na sobotu sestřelil v pátém kole Američana Mika Molla (20-1-5). Ten jej ale opět dokázal – tentokrát ve třetím kole – posadit na zadek. A právě za to je Szpilka nejvíce kritizován...

Duelu Szpilky s Mollem byl opět skvělým boxerským představení především pro ty fanoušky tohoto sportu, kteří mají rádi otevřené bitky bojovníků s ne příliš kvalitní obranou technikou.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Jenže při všech chvalozpěvech na tento souboj, který i expert ESPN Dan Rafael označil za „krásný duel", je třeba vidět jednu podstatnou věc: Szpilku jeho fanoušci vidí coby budoucího mistra světa, zatímco Mollo je brán za sotva průměrného borce, který si udělal jméno právě až první soubojem se Szpilkou a také tím, že dokázal porazit Kevina McBrida. Jenže to už hudba dávné minulosti, konkrétně sedm let stará.

„Tenhle zápas nám o budoucnosti Artura nic nenapověděl. Nevíme, jak se bude chovat v ringu proti opravdu těžkému soupeři a ne boxerovi, který před prvním duelem s ním tři roky nezápasil. Někdo může říct – počkejte, je mladý, má čas. Ok, ale moje odpověď na to zní: na základě čeho si může někdo myslet, že je Szpilka nadějí těžké váhy nebo dokonce budoucím mistrem světa?" okomentoval počínání v ringu krajan čtyřiadvacetiletého svěřence Fjodora Lapina redaktor Polsat Sport Mateusz Borek.

Co dodat? Že by to asi nikdo výstižněji nepopsal. My vám nyní nabízíme video celého duelu i sestřih bitvy Szpilka-Mollo...

SESTŘIH ZÁPASU ARTUR SZPILKA – MIKE MOLLO

VIDEO CELÉHO ZÁPASU ARTUR SZPILKA – MIKE MOLLO


Artur Szpilka vs Mike Mollo II 2013-08-16 by tiguidou421

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze