Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO 'Tony, jdu si pro tebe' aneb Drtivé triumfy Joshuy, Cleva i Bellewa

  • Napsal Antonín Vavrda

Cleverly vs. Bellew / zdroj foto: Dailymail.co.ukCleverly vs. Bellew / zdroj foto: Dailymail.co.ukLIVERPOOL – Ostrovní fanoušci si tak tak stihli odpočinout od obří rivality mezi Carlem Frochem a Georgem Grovesem a už se jim chystá manažer Eddie Hearn servírovat další vyhecovanou bitvu – po sobotě je téměř jisté, že si to do konce roku rozdají v ringu Nathan Cleverly (28-1) a Tony Bellew (22-1-2). A kdo ví, možná i mimo ring...

... Tak jako na konci sobotní show v Liverpoolu. Tam nejdříve vybouchal Cleverly ve čtyřech kolech špatně kondičně připraveného Argentince Alejandra Emilia Valoriho (15-5), aby následně Bellew v pátém kole knockoutoval naopak velmi sympaticky bojujícího Brazilce Julia Cesara dos Santose (26-3).

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Cleverly duel sledoval z první řady u ringu a tak se konfrontace obou kohoutů, kteří si nemohou přijít na jméno od jejich prvního vzájemného střetu v roce 2011 (těsně 2-0 na body vyhrál Cleverly), přímo nabízela. A oba bijci fanoušky i fotografy nezklamali.

Nejprve si slovně rýpl waleský bojovník do liverpoolského miláčka v ringu, když mu připomněl výsledek prvního vzájemného souboje a následný dovětek, že jej tentokrát posadí na zadek, doprovodil to dobře známými gesty s prstem, kterým si projel po krku.

To samozřejmě nemohlo nechat chladným Bellewa, který se skrz provazy vydal vyříkat si všechno pěkně face to face. K tomu sice došlo, další (a ostřejší) konfrontaci ale zabránili členové ochranky. „Nejde mi ani tak o výsledek, chci ho ponížit, chci aby ho to bolelo. A ukončit mu kariéru," nechal se slyšet jednatřicetiletý domácí bojovník.

„Už jsem přijel jednou do tvého rodného města a zbil tě, s radostí to udělám znovu. Tentokrát to ale ukončím před limitem, aby nebylo pochyb o tom, kdo je lepší," nenechal se zahanbit Cleverly. Fanoušci se tak mohou těšit na to, že je budou oba horkokrevní boxeři následující týdny jistě bavit svými slovními výpady.

A je dost dobře možné, že na případné tiskové konferenci a vážení před jejich duelem (mělo by k němu dojít v listopadu, nebo prosinci) bude mezi oběma stejná mříž jako v případě Davida Hayeho a Derecka Chisory před dvěma lety. Jak jsou na vzájemný střet – tentokrát již v křížové váze – připraveni, na to se můžete podívat na videích jejich sobotních duelů.

Přidáváme pochopitelně také video ze souboje Anthony Joshua vs. Matt Skelton, ve kterém dle předpokladů dominoval ve dvou kolech prvně jmenovaný, který tak možná definitivně ukončil kariéru již sedmačtyřicetiletého ostrovního veterána...

VIDEO CELÉHO ZÁPASU NATHAN CLEVERLY VS. ALEJANDRO EMILIO VALORI

VIDEO CELÉHO ZÁPASU TONY BELLEW VS. JULIO CESAR DOS SANTOS

VIDEO CELÉHO ZÁPASU ANTHONY JOSHUA VS. MATT SKELTON

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze