Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Valentýnská krádež v přímém přenosu! V Anglii na úkor domácího

  • Napsal Antonín Vavrda

Brian Rose vs. Carson JonesBLACKPOOL – Hodně těžce nese svoji třetí porážku mezi profesionály britský bijec Brian Rose (26-1-3), jehož duel s Američanem Carsonem Jonesem (37-3-10) skončil po 147 vteřinách sporným technickým knockoutem.

Více už domácím boxerem snad ani být nemůžete! Galavečer pořádá váš manažer a promotér v jedné osobě (Eddie Hearn), který vám postaví bijce de facto dle vašeho přání, zaplatí mezinárodní titul jedné z top organizací, abyste se brzo vyšvihli zpět mezi kandidáty na světový pás této federace, celou show, ve které hrajete hlavní roli, pak umístí do vašeho rodného města.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Přesto se dočkáte toho, čeho se často bojí hostující boxeři. Poté, co vás soupeř „nahulí" a vy na chvíli ztratíte přehled o dění v ringu, skočí mezi vás (domácí) rozhodčí a duel ukončí. „Je to nejabsurdnější ukončení zápasu, které jsem kdy viděl," zuřil nejen Rose, ale také jeho trenér Bobby Rimmer.

Brian Rose vs. Carson JonesOba opustili ring ještě před vyhlášením vítězů a utlumit emoce se jim nepovedlo ani v šatně. „Patnáct minut před zápasem mi rozhodčí tvrdí, že nechá pokračovat v zápase, i kdybychom byli v problémech, pak přijde první taková situace a on do toho skočí? Nechápu! Chci odvetu a myslím, že si ji zasloužím," kroutil hlavou třicetiletý Brit, který loni padl v sedmi kolech v duelu o titul mistra světa lehké střední váhy WBO s Američanem Demetriem Andradem.

„V tom souboji jsem to nebyl já. Ztuhl jsem, nebyl jsem uvolněný a poučil jsem se. Teď chci co nejdříve zpět na vrchol," vyprávěl před sobotní valentýnskou nocí, kterou mu ale více než soupeř zkazil ringový Ian John-Lewis.

„Jakmile do toho skočil, tak se na mě Brian podíval a ptal se, co se děje, ale já to nechápal stejně jako on. Ano, měl problémy, ano, Carson jej zasáhl tvrdě, ale Brian má tvrdou bradu, dostával se z toho," okomentoval rychlý konec zápasu Rimmer.

Brian Rose vs. Carson Jones„Ano, otřásl se mnou, ano hulil jsem, ale celou dobu jsem věděl, co se děje a kde jsem. Inkasoval jsem už daleko tvrdší a nepříjemnější údery. Opravdu jsem hodně zklamaný, proč se mi pak John-Lewis několikrát za ukončení zápasu omlouval, když si myslí, že udělal správně?" dodal Rose.

Ten se následně rozjel také na sociálních sítích, kde vyzval sudího, aby rozhodoval nekontaktní sporty a ne box. V tom jej podpořili i fanoušci a další boxeři v čele s Joshem Warringtonem a Jamiem Moorem (dnes již bývalý boxer).

I s ohledem na tyto komentáře a skutečnosti zmíněné v úvodu článku se dá očekávat, že Američan Jones si titulu Mezinárodního šampiona IBF v lehké střední váze dlouho poklidně užívat nebude a že brzo dojde na odvetu.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY GALAVEČERA NALEZNETE ZDE!

VIDEO CELÉHO ZÁPASU BRIAN ROSE VS. CARSON JONES

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze