Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Zabiják v sukni: utká se Ronda Rousey konečně v oktagonu s mužem?

  • Napsal Antonín Vavrda

Ronda Rouseyová slaví / zdroj foto: UFCLOS ANGELES – Staples Center v kalifornském Los Angeles už vidělo hodně zajímavých bitev, mimo jiné také krvavou bitvu velikánů těžké váhy Lennoxe Lewise s Vitalijem Kličkem, tentokrát zde byli fanoušci MMA svědky nejrychlejšího ukončení duelu v historii UFC. Neměl ho na svědomí žádný muž, ale osmadvacetiletá Američanka Ronda „Rowdy" Rouseyová.

Ta během čtrnácti vteřin zničila na 184. pokračování této série dvaatřicetiletou Brazilku Cat „Alphu" Zinganovou a suverénně tak obhájila pás šampionky bantamové váhy a nekorunované vládkyně ženského oktagonu. A dle všeho chce tato neporažená "Bestie v sukni" více.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Ronda Rouseyová vs Cat ZinganováMezi dívkami totiž už moc soupeřek nemá, s krajankou Holy Holmovou i brazilskou dračicí Chris „Cyborg" Justinovou se není schopná domluvit (respektive jejich manažeři), a tak se nabízí další možnost – souboj s muži!

Americké servery už nabídli i pětici vyvolených, proti kterým by mohla Rouseyová, která si již střihla i několik filmových rolí, nastoupit. A k tomu přidala i tipy na případné výsledky. Kromě tří seriózních (jeden triumf Rouseyové a dvou jejích porážek) mezi nimi najdete i dva poněkud méně vážných.

Duel s Dominickem Cruzem by americká hvězda vyhrála bez boje, protože její protivník by se zranil už při nástupu do oktagonu, souboj s fešákem DJ Dillashawem – vládcem to bantamové váhy mezi muži – by pak prohrála, protože by podlehla jeho kouzlu a následně se nechala pozvat na rande.

Ronda Rouseyová vs. Cat ZinganováAť tak, či onak, jedno je jisté – s Rouseyovou si není radno zahrávat a zatímco například v boxu je regulérní střet mužského šampiona s tím ženským ve stejné váze vyloučený a nemožný, v tomto případě podobná myšlenka zas tak úplně mimo mísu není.

„Při návštěvě filmu Juno se nakonec dostala Ronda do konfliktu se dvěma velkými chlapy, které zneškodnila. Oba muži ji poté zažovali, jenže soud ji zprostil obvinění, jelikož se jednalo o přiměřenou obranu. Já pořád říkám, že kdyby bojovala v oktagonu například proti Floydu Mayweatherovi, tak ho zničí," vyprávěl už loni v květnu zajímavou historku šéf UFC Dana White.

Holt, nikdy nepodceňujte a neprovokujte krásnou blondýnku v kině. Zvláště, když se jmenuje Ronda Rouseyová. Otázkou je, zda by ji případně její mužský soupeř v kleci podcenil. Dostanou na ni ale někdy fanoušci odpověď?

Ronda Rouseyová vs. Cat Zinganová

REKORDNÍ VÝHRA RONDY ROUSEYOVÉ NAD CAT ZINGANOVOU

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze