Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Takhle vítězí Tomáš Mrázek aneb Jak padl přemožitel Tysona

Tomáš Mrázek vs. Danny Williams / zdroj foto: Filip Škeřík, extraround.czTomáš Mrázek vs. Danny Williams / zdroj foto: Filip Škeřík, extraround.czPRAHA – Jasně největšího triumfu své profesionální kariéry dosáhl dvaatřicetiletý pražský bijec Tomáš Mrázek (9-6-45) na závěr roku 2013. Ve vyprodané pražské Lucerně dokázal těsně 2-1 vybodovat o osm let staršího Brita Dannyho Williamse (45-20), který před deseti lety dokázal porazit i legendárního Mika Tysona.

My se nyní ještě jednou vracíme k tomuto souboji (a nejen k němu) a to prostřednictvím videa celého souboje, který postavil na nohy více jak dva tisíce fanoušků ve velkém sále Lucerny.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Chtěli jsme přinést také pár slov českého bojovníka, bohužel se nám jej nepodařilo ani v novém roce zatím telefonicky sehnat. Oslavy byly zdá se dlouhé. A čerstvě pro 223. boxera těžké váhy a aktuální tuzemské dvojky také zasloužené...

V dalších videích pak přinášíme exhibici Lukáše Konečného se třemi vybranými umělci z muzikálu Touha a sestřihové video Mrázek-Williams, na kterém si můžete užít i předzápasovou přípravu českého obra.

Záznam celého galavečera v Lucerně bude ke shlédnutí na FANDOVI a Nova Sport od 13. ledna v celkem třech reprízách.

SESTŘIH ZÁPASU TOMÁŠ MRÁZEK VS. DANNY WILLIAMS

CELÝ ZÁPAS TOMÁŠ MRÁZEK VS. DANNY WILLIAMS

EXHIBICE LUKÁŠE KONEČNÉHO V LUCERNĚ - ČÁST PRVNÍ

EXHIBICE LUKÁŠE KONEČNÉHO V LUCERNĚ - ČÁST DRUHÁ

EXHIBICE LUKÁŠE KONEČNÉHO V LUCERNĚ - ČÁST TŘETÍ

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Komentáře   

# zebricekprudivka 2014-01-05 14:29
k úvodu článku... Tomáš je v českém žebříčku dvojka - http://boxrec.com/ratings.php?sex=M&division=Heavyweight&country=CZ&pageID=1 ... ale borec to je 8-)
Ohlásit správci
# ...A. Vavrda 2014-01-05 14:33
Takhle má vypadat věcný komentář, samozřejmě, že dvojka, vím také, nevím, proč jsem se přepsal, opraveno a díky!
Ohlásit správci

Copyright © 2010-2019 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze