Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Browne uzemnil Towerse. Nyní chce Price, Chisoru, Furyho, či Hayeho!

  • Napsal Antonín Vavrda

Zápas Browna s Towersem / zdroj foto: internetHULL – Ze souboje dvou neporažených prospektů těžké váhy udělal Australan Lucas Browne (18-0) v sobotu v noci jednoznačnou záležitost. Svého britského vrstevníka Richarda Towerse (14-1) totiž zničil už v pěti kolech. A nyní chce více...

Britskými a australskými fanoušky to byla ostře sledovaná bitva. Pás šampiona Commonwealthu (Společenství národů, tj. státy Britského království a jejich bývalých kolonií a dominií) je totiž ve všech zemích, kterých se týká, velmi ceněný. A právě v jeho finální eliminaci se čtyřiatřicetiletý bijci těžké váhy utkali.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

A byla z toho jednostranná záležitost. Towers má sice za sebou sparingy s Vladimirem Kličkem, Franceskem Pianetou, či Davidem Hayem, ovšem v ostrém zápase nestál skoro rok a půl a proti rozjeté australské mašině to bylo znát. Stejně jako fakt, že jeho obrana nestojí za moc.

Browne, který s Towersem taktéž již spároval, si postupně připravoval pozici, aby v první polovině pátého kola definitivně udeřil. Jistě, na Kličky momentálně tento 193 centimetrů vysoký a 115 kilogramů vážící dobrácký obr s vizáží vězeňského mukla ještě nemyslí, ostatní bijci těžké váhy se ale před ním už musí mít na pozoru.

„Chci bojovat s Davidem Pricem, pokud ten bude chtít jít do souboje se mnou po dvou porážkách s Tonym Thompsonem. Upřímně si to nemyslí, přece jen jít hned do duelu s tak silným puncherem, jako jsem já, by byl velký risk," řekl Browne realistická slova ihned po zápase.

Následně dodal, že je ochotný se utkat s kýmkoliv dalším na špici britského žebříčku. Co to znamená? Že bychom se mohli brzo dočkat duelu Browna s Chisorou, Furym, nebo Hayem. Ovšem nejspíše až v příštím roce.

Všichni zmínění mají již na další měsíce o zábavu postaráno, stejně jako australský bijec s přezdívkou „Big Daddy". Tomu již jeho promotér naplánoval pátý letošní duel – tentokrát ale jen na šest kol na 11. prosince domů do Austrálie. Důvod je jasný: ukázat domácí jedničku také svým fanouškům před jeho dalšími velkými misemi.

Má na ně? Na to si můžete udělat obrázek ve videu celého zápasu s Towersem níže. Navrch přidáváme ještě video dalších dvou zajímavých duelů na stejném galavečeru. V prvním předvedl knockout v polovině 12. kola Josh Warrington (16-0) v souboji s Samirem Mouneimnem juniorem (12-2), ve druhém přišlo KO v pátém kole – konkrétně v souboji olympijského vítěze Luka Campbella (3-0) a Lea Connellyho (2-6).

VIDEO CELÉHO ZÁPASU LUCAS BROWNE – RICHARD TOWERS

VIDEO CELÉHO ZÁPASU JOSH WARRINGTON – SAMIR MOUNEIMNE JR.


2013-11-02 Samir Mouneimne vs Josh Warringtonby sweetboxing14

VIDEO CELÉHO ZÁPASU LUKE CAMPBELL – LEE CONNELLY


2013-11-02 Luke Campbell vs Lee Connelly by sweetboxing14

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze