Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Všichni jej podceňovali. Obešlo ale Özena sestřelil už v prvním kole!

  • Napsal Profiboxing.cz

Josef Obešlo vs Ismail Özen / zdroj foto: Repro Youtube.comJosef Obešlo vs Ismail Özen / zdroj foto: Repro Youtube.comESBJERG - Při pohledu na rekordy obou boxerů nedával nikdo Josefu Obešlovi (3-1-8) proti Ismailu Özenovi (6-1) příliš velké šance na úspěch. Jenže hradecký bijec se papírovým předpokladům vzepřel a německého soupeře srovnal se zemi už v prvním kole.

Lépe si první knockout načasovat nemohl. Čtyřiadvacetiletý "Pepíno", který patří pod manažerská křídla Lukáše Konečného, se na galavečeru v Esbjergu předvedl manažerům stáje Sauerland Event v tom nejlepším možném světle.

"Přímo se mnou nikdo nemluvil, ale zaslechl jsem tam, že se baví o nějakém titulovém zápase, tak uvidíme," svěřil se Profiboxing.cz Obešlo na toto téma.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Do neporaženého dvaatřicetiletého soupeře poprvé "šlápl" na konci úvodní minuty, to se mu ale ještě zasáhnout přesně nepodařilo. Po další minutě se pro změnu dostal Obešlo sám pod tlak, z něj se ale dobře vymanil, následně zatlačil Özena do provazů a v kombinaci pravým zvedákem přesně trefil soupeřovu bradu.

Özen nevěděl, co se s ním děje

Ten zavrávoval a po další spršce úderů následovalo první počítání. Z něj se ještě otřesený Özen dostal, jenže před dalším tlakem rozjetého hradeckého expresu již neutekl, a ringový zápas v čase 2:35 prvního kola k překvapení všech (včetně britských komentátorů BoxNation) ukončil ve prospěch outsidera.

"Na podceňování jsem si zvykl a docela se tím bavím, navíc, když pak soupeře vyklepnu jako teď," pokračoval ve vyprávění Obešlo, který měl z triumfu obrovskou radost. "Vítězství mne moc těší, dalo mi zapomenout na loňské smolné období," připomněl pět porážek ze šesti triumfů v roce 2012.

"Nemám sportovní postavu, ale o tom to není"

"Myslím, že výhra určitě pozitivně nakopne, protože člověk tolik šancí v životě nedostává a já se budu snažit s tou svojí nyní něco udělat. Vím, že nemám sportovní postavu a nikdy ji mít ani nebudu, ale o tom to není," dodal šťastný Obešlo, který má tak na svědomí největší víkendové boxerské překvapení.

Vždyť Özen už mě naplánovaný na 9. března souboj o německý titul v polotěžké váze a bitva s českým outsiderem pro něj měla být snadná práce a možnost si říct o angažmá v Sauerlandu. Český bojovník mu však tyto plány nekompromisně zhatil a sám se dostal na výsluní.

Mimochodem v žebříčku Boxrec.com vylétl na 164. místo, hned za krajana Tomáše Adámka. Jen šest českých boxerů je na tom momentálně bodově lépe...

ZÁZNAM CELÉHO ZÁPASU ZDE (další videa z galavečera v Esbjergu v průběhu týdne):


2013-02-09 Ismail Oezen vs Josef Obeslo by sweetboxing8

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze