Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

SVĚTOVÝ BOXER ROKU 2015: Fury porazil v napínavém souboji Golovkina!

  • Napsal Profiboxing.cz

Tyson FuryTyson FuryPRAHA – Ve svátečních i následných dnech jsme pro vás rozjeli naše už tradiční ankety. Jako první pak tu o nejlepšího boxera roku, kterou opět připravil externí spolupracovník Tomáš Janča. Jak dopadla?

V jeho očích byla letošní nejlepší pětice následující: 1. Floyd Mayweather, 2. Saul Alvarez, 3. Tyson Fury, 4. James DeGale a 5. Gennadij Golovkin. My jsme tento Tomášův výběr doplnili o dalších pět jmen. Resumé? Jasná nadvláda tří boxerů, kteří se podělili tři čtvrtiny všech hlasů.

V nesmírně těsném souboji pak dokázal o necelé jedno procento získat možná poněkud překvapivé prvenství Brit Tyson Fury (25-0, 18 KO), který v listopadu ukončil nadvládu ukrajinské legendy Vladimira Klička (64-4, 53 KO). Druhý skončil obhájce titulu našeho serveru, Kazach Gennadij Golovkin (34-0, 31 KO) a třetí Tomášův favorit Floyd Mayweather (49-0, 26 KO).

Další boxeři se pak na tuto trojici koukali s obrovským odstupem, dvojici James DeGale a Leo Santa Cruz pak nedostali byť jediný hlas. Všem, kteří se do ankety zapojili, děkujeme.

INFORMACE A VIDEA KE VŠEM NOMINOVANÝM NA BOXERA ROKU 2015 V NAŠEM SEZNAMU NAJDETE ZDE!

VÝSLEDKY ANKETY O SVĚTOVÉHO BOXERA ROKU 2015 DLE FANOUŠKŮ PROFIBOXING.CZ

{acepolls 85}

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze