Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Záhadný kyjevský souboj aneb Konečný vs. Bajsangurov

  • Napsal Profiboxing.cz

Konečný vs. Bajsangurov - zdroj foto: SES Boxing /Y.StolitniyKonečný vs. Bajsangurov - zdroj foto: SES Boxing /Y.StolitniyKYJEV - Zklamání a smutek zavládl v sobotu večer v Česku, potažmo v Německu, radost naopak propukla na Ukrajině a Rusku. Česká profesionální jednička - Lukáš Konečný - totiž prohrála i svůj druhý duel o titul mistra světa. A stejně jako před čtyřmi lety se Sergejem Dzinzirukem, tak i nad porážkou od Zaurbeka Bajsangurova se nese stín pochybností.

Důvod? Tím prvním je výrazný bodový rozdíl na konci zápasu, se kterým nesouhlasí ani pohled odborných zahraničních webů a ze kterého je podle vlastních slov hluboce otřesen především manažer Konečného ze stáje SES Boxing Ulf Steinforth.


VŠE O ZÁPASE KONEČNÝ VS. BAJSANGUROV

PODROBNÁ ON-LINE REPORTÁŽ ZDE!

REPORTÁŽNÍ ČLÁNEK NALEZNETE ZDE!

KONTROVERZI A NAŘČENÍ TÝMU BAJSANGUROVA Z PODVÁDĚNÍ KONEČNÉHO ZDE!

KONEČNÝ O ZÁPASE: NEVÍM, CO SE STALO, ALE PO PRVNÍM KOLE JSEM NIC NEVIDĚL!

KOUČ KONEČNÉHO DZEMSKI: KDYBY SE BOXOVALO V ČESKO, LUKÁŠ BY VYHRÁL!

KONEČNÝ O "OČNÍ KAUZE": MĚLI JSME TO ZASTAVIT. ALE POMOHLO BY TO?


A druhým? Kauza týkající se problémů s Konečného očima, na které poukázal v pozápasovém rozhovoru pro Profiboxing.cz. Toto téma se stalo okamžitě předmětem diskuzí na internetu nejen v Česku, Konečný o svém problému pohovořil i po zápase s ruskými novináři na hotelu.

"Ti, co me znají, ví, že po porážkách nehledám výmluvy, ale prostě jsem měl od úvodního kola problémy s očima a nevím, proč," zní ve videu umístěném na stránkách K2 Ukraine, přičemž při bližším shlédnutí i sám ruský reportér souhlasí, že oči Konečného vypadají poněkud zvláštně.

Na video celého zápasu v režii ukrajinské televize i Konečného pozápasový rozhovor ještě z Kyjeva se můžete podívat na následujících videích.

KONEČNÉHO ROZHOVOR V NĚMČINĚ PŘEKLÁDANÝ DO RUŠTINY ZDE

ZÁPAS KONEČNÝ VS. BAJSANGUROV ZDE

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze