Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

OSTUDA ROKU 2014: Šílený zápas Král vs. Lengál zválcoval konkurenci

  • Napsal Profiboxing.cz

Vít Král vs. Vladimír Lengál / zdroj foto: Tomáš LiškaVít Král vs. Vladimír Lengál / zdroj foto: Tomáš LiškaPRAHA – Po dvou týdnech je na čase vyhlásit zbylé tři – o tomto víkendu – ukončené ankety našeho webu Profiboxing.cz uzavírající boxerský rok 2014.

Dnes je na řadě hlasování, ve kterém jste měli určit nejkontroverznější okamžik uplynulých dvanácti měsíců. Na výběr jste měli opět deset možností, ovšem dá se říct, že jich nebylo ani třeba.

DALŠÍ ANKETY PROFIBOXING.CZ:

Naprosto suverénně a jednoznačně opanoval toto hlasování souboj ve finále MČR ve váze do 75 kilogramů mezi Vítkem Králem a Vladimírem Lengálem. Ten dostal totiž téměř dvě třetiny všech hlasů – 65 procent. Jistě je dobře, že si to za dva týdny oba bojovníci v Brně rozdají znovu.

Také o druhém místě nebylo pochyb – návrat Mickeyho Rourka po více jak 20 letech do profesionálního ringu v domluvené exhibici v Moskvě získalo téměř 16 procent hlasů. Na třetím místě v nejméně populární anketě (nejen našeho webu) se umístil další „ruský" souboj – a totiž zrušená bitva Denis Lebeděv vs. Guillermo Jones II.

INFORMACE A VIDEA KE VŠEM KONTROVERZÍM V NAŠEM SEZNAMU NAJDETE ZDE!

VÝSLEDKY ANKETY O KONTROVERZI ROKU 2014 DLE FANOUŠKŮ PROFIBOXING.CZ

{acepolls 70}

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze