Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

R.I.P. Zastřelili Sanderse pro výstrahu a pár mobilů? Soustrast vyjádřili i Kličkové

  • Napsal Antonín Vavrda

Corrie Sanders a Vladimir Kličko / zdroj foto: internetCorrie Sanders a Vladimir Kličko / zdroj foto: internetJOHANNESBURG - Co se přesně stalo v sobotu večer v restauraci That Haven v měste Brit nedalo Johannesburg? Profiboxing.cz pro vás vybral několik citací svědků celého incidentu, rodinných příslušníků i policejních vyšetřovatelů. Svou upřímnou soustrast už kromě jiných připojili bratři Kličkové i Hasim Rahman. ČLÁNEK Z DALŠÍMI PODROBNOSTMI ZDE!

Rodinný přítel a hudebník Kurt Darren: "Zemřel ve čtyři hodiny ráno poté co bojoval osm hodin ze zraněním břicha a ruky."

Svědkyně Kallie Krielová: "Tři muži ukradli mobilní telefony a jednu kabelku, poté co předtím začali střílet. Slyšeli jsme to venku na zahradě, kde byli i naše děti a kulky nám létali kolem hlav do korun stromů. Když jsme přiběhli dovnitř, uviděli jsme postřeleného Corrieho."

Majitel restaurace Johan de Jager: "Vpadli tam tři muži a začali střílet..."

Manželka Sanderse Sunette: "Zemřel jako hrdina. Šel chránit svým tělem jedno z dětí, které bylo uvnitř restaurace... Ti útočníci do lidí i kopali, bili je."

Policejní vyšetřovatel místní policie Thulani Ngubane: "Jednalo se o loupežné přepadení, mohu potvrdit, že náhodně začali střílet do lidí a jedním ze zasažených byl i pan Sanders."

Mike Sanders, bratr Corrieho, který pořádal oslavu 21. narozenin svého syna Mika: "V restauraci bylo zhruba 48 lidí, dorazili jsme ve čtyři odpoledne... Už se začalo stmívat, když jsme chtěli pronést motlitbu a najednou jsme uslyšeli tři nebo čtyři výstřely. Mysleli jsme nejdříve, že zlobí děti, ale pak nám došlo, že je to vážné. Chtěli po nás abychom si lehli na zem, chtěli naše peněženky, mobily a cennosti. Nevzali toho moc, protože je vyrušil autoalarm, zpanikařili a začali utíkat a střílet. Corrie se nesnažil o žádné hrdinství, myslím, že ho ale postřelili úmyslně, jako výstrahu pro nás ostatní, abychom poslouchali."


Bývalý kouč Sanderse Harold Volbrecht:Moje srdce je zlomené, nemohu tomu uvěřit. Je to hrozné..."

Hasim Rahman: "Nikdy jsem nedostal od soupeře takovou ránu, která by mne tolik zasáhla."

Prohlášení bratří Kličků: "Byli jsme v šoku, když jsme se tuto informaci dozvěděli. Chceme vyjádřit upřímnou soustrast jeho rodině. Budeme si Corrieho pamatovat jako skvělého člověka jak v ringu, tak mimo něj. Byl to velký bojovník s velkým srdcem, který představoval jeden z kladných symbolů našeho sportu."

SVÉ VYJÁDŘENÍ SOUSTRASTI CORRIEMU SANDERSOVI MŮŽETE PŘIDAT NA TWITTERU, KTERÝ JE JIMI NYNÍ ZAPLNĚN NEBO NA FACEBOOKOVÝCH STRÁNKÁCH R.I.P. SANDERS!

PŘÍPADNĚ SAMOZŘEJMĚ I NA NAŠICH WEBOVÝCH, FACEBOOKOVÝCH ČI TWITTEROVÝCH STRÁNKÁCH!

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze