Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

SVĚTOVÝ BOXER ROKU 2014: Východní nadvláda Golovkina a Kovaljova!

  • Napsal Profiboxing.cz

Gennadij GolovkinGennadij GolovkinPRAHA – Je před námi vyhlášení předposlední ankety Profiboxing.cz pro rok 2014. Jedné ze dvou individuálních, které jsme si pro vás připravili.

Od začátku ledna jste měli možnost hlasovat o tom, kdo je dle vás nejlepším boxerem světa za ročník 2014. Výběr Tomáše Janči jsme doplnili o dalších pět jmen. Výsledek? Dominance boxerů z Východu.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Více jak třetinu všech hlasů – 37,5 procenta – totiž získala kazašská mlátička a neporažený vládce střední váhy Gennadij Golovkin. Druhou pozici za 25 procent hlasů pak obsadil pro změnu ruský král polotěžké divize Sergej Kovaljov. Na třetím místě se pak umístil Filipínec Manny Pacquiao, který získal něco málo přes 13 procent hlasů.

Všem, kteří se do ankety zapojili, děkujeme. Mimochodem, v případě článku Tomáše Janči, obhájil svojí pozici jen Kovaljov, náš externí redaktor měl Golovkina „až" na pozici číslo 5, Pacquiaa coby čtvrtého. Mezi světovými experty pak nejčastěji padala na prvním místě jména Terence Crawforda, Sergeje Kovaljova a japonského přízraku Naoyi Inouea.

INFORMACE A VIDEA KE VŠEM NOMINOVANÝM NA BOXERA ROKU 2014 V NAŠEM SEZNAMU NAJDETE ZDE!

VÝSLEDKY ANKETY O SVĚTOVÉHO BOXERA ROKU 2014 DLE FANOUŠKŮ PROFIBOXING.CZ

{acepolls 71}

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze