Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Válka Mayweathera s 50 Centem zuří dál, vyjde z toho zápas s Pacquiaem?

  • Napsal Antonín Vavrda

Manny Pacquiao vs. Floyd MayweatherManny Pacquiao vs. Floyd MayweatherUVNITŘ ANKETA – Ani týden po „ledové výzvě" 50 Cente směrem k Floydu Mayweatherovi a jeho následné reakci, kdy se známému raperovi a dříve obchodnímu partnerovi vysmál, není klid zbraní. V podtextu jejich špičkování navíc Bob Arum pro San Francisco Chronicle oznámil, že je stále reálný duel Mayweather vs. Pacquiao.

„Obě strany stojí o to, aby se tento zápas uskutečnil. Všechno směřuje k tomu, aby k němu došlo v první polovině roku 2015," citoval deník Boba Aruma, šéfa stáje Top Rank a manažera filipínské hvězdy. A dá se s ním více, než souhlasit.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

A) Floyd Mayweather prohlásil již v létě, že má pro fanoušky na květnový termín svého duelu v příštím roce připravené velké překvapení.

B) Vztahy mezi Golden Boy Promotions a Top Rank se po odchodu Richarda Schäfera z pozice výkonného ředitele první ze společností výrazně lepší a přestože Mayweather opakovaně prohlásil, že s Arumem jednat nehodlá, proti zájmům GBP a hlavně Showtimu, který jej platí, ani on nepůjde.

50 Cent si dělá srandu z Floyda50 Cent si dělá srandu z FloydaC) Oba bojovníci si moc dobře uvědomují, že tento zápas potřebují, ať již dopadne jakkoliv. Pokud si chtějí do konce kariéry užívat statusu legendy, tak se utkat jednoduše musí. A nezanedbatelným faktorem je i fakt, že by na oba čekal rekordní výdělek kariéry, pokud...

D) ...Oba zvládnou své plánované následné duely, který by je měly na vzájemný střet celkem slušně připravit – Američana čeká už za dva týdny zápas číslo dvě s argentinskou mlátičkou Marcosem Reném Maidanou, Filipínce pak v listopadu bitva s neporaženým americkým obranářem Chrisem Algierim.

„Na tenhle souboj prostě musí dojít, myslím, že se tentokrát domluvíme," připomněl Arum rok 2009, kdy bylo poprvé vše na „Zápas tisíciletí" připraveno, aby následně dohoda padla a začalo vzájemné osočování.

Do tohoto všeho navíc nyní zapadá i mediální hádka Mayweathera s 50 Centem, kterou sleduje celý boxerský svět. Britské deníky píší, že raper zašel minulý týden daleko tím, že naznačil, že je americký boxer negramotný (VÍCE ČTĚTE ZDE!). Ten se celkem slušně „ubránil" svými šeky za poslední dva zápasy (VÍCE ČTĚTE ZDE!), jenže Curtis Jackson, jak zní zpěvákovo civilní jméno, ve svých útocích neustal.

Naopak, nejprve si rýpl právě do toho, že neporaženého vládce světového ringu platí Golden Boy, posléze přišla na řadu opět na řadu Mayweatherova gramotnost prostřednictvím fotky s Pacquiaem. Že by skutečně předzvěst velkého roku 2015?

Američan má dle všeho před sebou i s odvetou s Maidanou tři (v případě výher nejspíše čtyři, aby zaokrouhlil bilanci na 50-0) zápasy a na ostrovech neustále věří i v jeho šlágr s domácí hvězdou Amirem Khanem. Ten se ale bude muset nejdříve ve Wembley vypořádat s Kellem Brookem...

DOJDE NA ZÁPAS MAYWEATHER VS. PACQUIAO? HLASUJTE NÍŽE!

{acepolls 62}

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze