Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

SLEDOVALI JSME ŽIVĚ Mayweather-Alvarez, García-Matthysse

  • Napsal Profiboxing.cz

onlajn_mayweather-alvarez.jpgonlajn_mayweather-alvarez.jpgPRAHA/LAS VEGAS - Zraky celého sportovního světa v noci na neděli upínaly do Las Vegas a hotelu MGM Grand. Právě zde se totiž uskuteční největší galavečer boxerské historie. Díky naší on-line reportáže jste mohli být u toho!

Program odstartoval ve 3:00 hodin desetikolovým zápasem ve velterové váze mezi Pablem Cesarem Canem a Ashleym Theophanem. Po nich vstoupí do ringu už v titulové bitvě o pás mistra světa IBF v lehké střední váze šampión Ishe Smith a jeho vyzývatel Carlos Molina.

VÍCE KE GALAVEČERU MAYWEATHER-ALVAREZ:

Zhruba od 4:00-4:20 odstartoval souboj o vládce lehkého velteru a dva tituly mistra světa - WBA (Super) a WBC - mezi neporaženým obhájcem Dannym Garcíou a ostrým vyzývatelem Lucasem Martinem Matthyssem. Tento duel můžete sledovat v podrobné on-line reportáži po kliknutí na obrázek níže!

onlajny_com_one_this.jpgonlajny_com_one_this.jpg

Po páté hodině ranní by se pak měl celý svět dočkal šlágru desetiletí - bitvy o dva tituly v lehké střední váze - WBA a WBC - a především pozici nejlepšího boxera planety mezi Floydem Mayweatherem juniorem a Saulem Alvarezm. Tento duel můžete sledovat v podrobné on-line reportáži po kliknutí na obrázek níže!

onlajny_com_one_this.jpgonlajny_com_one_this.jpg

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze