Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO 'Big O' hlásí návrat! Oquendo by nyní chtěl vyzvat Adamka!

  • Napsal Profiboxing.cz

Oquendo vs. Rossy / zdroj foto: internetOquendo vs. Rossy / zdroj foto: internetHAMMOND – Trochu v pozadí zájmu se uskutečnil v americké Indianě galavečer, jehož součástí byl také souboj o tituly NABA a WBA Latinské Ameriky v těžké váze mezi Fresem Oquendem (36-7) a Derrickem Rossym (28-7). Z bodové výhry 3:0 a posunu žebříčkem BoxRec.com se radoval prvně jmenovaný.

Neprávem přehlížený? Fanoušky možná, funkcionáři již méně. Čtyřicetiletý americký veterán Fres Oquendo poskočil po víkendové výhře již na 37. místo žebříčku BoxRec.com a dá se očekávat, že si také vylepší své postavení čísla 5 v ratingu organizace WBA, jejíž dva mezinárodní tituly nyní drží.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Bijec s přezdívkou „Big O" se dle všeho dostal na jeden zápas k velkému titulovému souboji. Po triumfu nad průměrným krajanem Derrickem Rossym, který v únoru zazářil finálovou účastí na britském turnaji Prizefighter III., by totiž jeho dalším soupeřem mohla být na konci roku světová čtyřka Tomasz Adamek z Polska.

„Smekám klobouk před Derrickem. Inkasoval několik tvrdých úderů, ale dokázal to ustát, byl to dobrý zápas. Děkuji fanouškům za velkou podporu, přišel jsem si pro vítězství a svůj cíl také splnil," pronesl v pozápasovém komentáři vítěz.

„Fres zaslouží poklonu, je to mazaný boxer, dělá v ringu přesně to, co musí, aby vyhrál. Myslel jsem, že jsem byl vítězství blíže, ale s verdiktem rozhodčích souhlasím," dodal sportovně jeho o osm let mladší soupeř.

Povinný triumf má bijec s portorickými kořeny za sebou, stačil by mu ale podobný výkon také na polského „Horala" a poté případně i na jednoho z ukrajinských bratří Kličků?

VIDEO CELÉHO ZÁPASU FRES OQUENDO - DERRICK ROSSY

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze