Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Lomačenko debut zvládl, nyní ho čeká titul mistra světa

  • Napsal Antonín Vavrda

Lomačenko vs. Ramirez / zdroj foto: www.boxingscene.comLomačenko vs. Ramirez / zdroj foto: www.boxingscene.comLAS VEGAS – Zatímco například Hughie Fury o víkendu vyhrál své 11. profesionální utkání, přesto se plácá stále ve druhé stovce žebříčku těžké váhy, Vasil Lomačenko (1-0) hned po svém úvodním triumfu skočil na 61. pozici v pérové váze.

Kolem pasu si navíc mohl ukrajinský dvojnásobný olympijský vítěz připnout titul Mezinárodního šampióna WBO a snít o tom, že hned ve druhém souboji si to rozdá o světovou korunu. Proti komu? Dle všeho proti Orlandu Salidovi, který pár desítek minut po Lomačenkově triumfu nad Josém Ramirezem (25-4) poslal k zemi Orlanda Cruze (20-1-3).

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Promotérem Bobem Arumem vysněný šlágr Lomačenka s Guillermem Rigondeauxem (12-0) totiž nejprve v pozápasovém rozhovoru s díky odmítl sám pětadvacetiletý Ukrajinec, o den později se navíc potvrdilo, že kubánský vládce super bantamové divize bude své dva světové pásy hájit v prosinci proti Ghaňanovi Josephu Agbekovi (29-4).

Statistiky zápasu Lomačenko vs. RamirezStatistiky zápasu Lomačenko vs. Ramirez„Teď se těším na 25. ledna, kdy se v New Yorku bude pokoušet Lomačenko vybojovat titul mistra světa. Chtěl boxovat o pás světového šampióna ve svém debutu, bohužel to nebylo možné oficiálně zrealizovat. Proto musel boxovat proti top boxerovi ratingu a nyní už může jít o světový titul. Pro New York, kde žije mnoho Ukrajinců, to bude obrovská událost," pronesl po víkendu Arum.

A Lomačenko zjevně s tímto vývojem a ani soupeřem nemá problém. Zatímco vůči Rigondeauxovi chová respekt a tvrdí, že na duel s ním potřebuje ještě nějaké zkušenosti, dvaatřicetiletého Salida se zjevně nebojí. Jenže strach nepatří ani do slovníku bijce s přezdívkou „Siri".

„Viděl jsem jeho duel s Ramirezem, předvedl v něm pěkný pohyb, ale to je asi tak všechno. Není nijak výjimečný. Není co bych o něm mohl říct více, prostě vyhrál a já jsem připravený obhajovat svůj titul proti komukoliv," pronesl sebevědomě Salido. Zda-li se jeho slova opírají o pevný základ se můžete přesvědčit níže v našem videu celého duelu Lomačenka s Ramirezem.

VIDEO ZÁPASU VASIL LOMAČENKO – JOSÉ RAMIREZ


Хитеч.Нэгро (вринге.сом) by 20101017d

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze