Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Čagajev s Oquendem fanoušky nudili, hvězdy (údajně) bavili

  • Napsal Profiboxing.cz

Čagajev a Holyfield / zdroj foto: Championat.comČagajev a Holyfield / zdroj foto: Championat.comGROZNYJ – První boxerskou show zažila čečenská metropole Groznyj v neděli večer. V hlavním zápase večera si to rozdali o titul mistra světa WBA v těžké váze Ruslan Čagajev (33-1-2) a Portoričan žijící v Chicagu Fres Oquendo (37-8). Triumf po dvanáctikolovém utrpení slavil prvně jmenovaný...

Hodně rozporuplné reakce vyvolal galavečer z Grozného. Zatímco fanoušci téměř všichni do jednoho vystoupení Čagajeva i Oquenda ostře zkritizovali a přidal se k nim například i respektovaný americký boxerský novinář Dan Rafael, spírk zápasu Michael Buffer mluvil trochu jinak.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

„Byla to akce, která nastavila nové standardy pro podobné galavečery. Všichni, kteří se na její organizaci podíleli si zaslouží velké uznání," nechal se slyšet muž, kterému jedna legendární věta již vydělala více jak půl miliardy dolarů.

„Byl jsem na zápasech po celém světě, viděl mnoho parádních vystoupení, ale tohle byla největší a nejlepší akce ze všech," přidal se hlavní ringový sudí Stanley Christodoulou. Otázkou je, nakolik jejich ohlasy ovlivnily peníze za jejich odvedenou nedělní práci na účtech a nakolik mluvili spíše o doprovodném programu, než o dění v ringu jako takovém.

Čečenskému prezidentu Ramzanu Kadyrovovi se totiž povedlo uspořádat v otevřené Achmat Aréně pro 30 tisíc fanoušků skutečně pompézní show. Bohužel pro něj, příznivci byli zvědaví především na dění v ringu a to za organizací značně zaostávalo.

Ostatně přesvědčit se můžete sami ve videu hlavního zápasu níže. A bohužel pro Kadyrova, oku lahodící podívanou nenabídli ani další „hvězdy" - Němec Edmund Gerber (24-2) a Kubánec Juan Carlos Gomez (55-3), respektive jejich soupeři – Mexičan Vicente Sandez (13-4) s Bosňanem Goranem Deličem (24-1), kteří se celkem ochotně proměnili na dvě, potažmo pět kol na pohyblivé boxovací pytle...

VIDEO CELÉHO ZÁPASU RUSLAN ČAGAJEV VS. FRES OQUENDO

VIDEO CELÉHO ZÁPASU EDMUND GERBER VS. VICENTE SANDEZ

VIDEO CELÉHO ZÁPASU JUAN CARLOS GOMEZ VS. GORAN DELIČ

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze